iPhone SE 3 tanıtıldı
iPhone SE 3 tanıtıldı

iPhone SE 3 modeli Apple etkinliği kapsamında tanıtıldı. Hakkında pek çok detay belli olan telefon artık Apple’ın onayından geçmiş oldu. Apple’ın fiyat performans odaklı sunduğu minik canavarı SE, bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor.

4.7 inçlik Retina HD ekran ile birlikte geleneksel ana ekran tuşu ve Touch ID teknolojisi korunuyor. Cihazda tıpkı iPhone 13 modelinde olduğu gibi ön/arka kasa tamamıyla cam olarak tercih edilmiş. Aynı zamanda IP67 su sertifikası da SE 3’te yer alıyor.

iphone se 3
iphone se 3

Deep Fusion ve güçlü hesaplamalı fotoğrafçılık teknolojisine sahip 12 MP ana kamera iPhone 13’te olduğu gibi fotoğraf stilleri desteğine sahip. Akıllı HDR 4, Portre Modu, Portre Aydınlatma, Deep Fusion diğer desteklenen özellikler arasında.

Son olarak cihazın Apple A15 Binoic yonga setiyle geleceğini ifade edelim. Bununla birlikte 5G mobil internet deneyimi artık SE serisine entegre edilmiş oldu.

Cihaz beyaz, siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle birlikte 439 ABD doları fiyat etiketiyle 18 Mart tarihinden itibaren satın alınabilir olacak.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz