Apple Müzik uygulaması 5 ay bedava kullanmak!

0
Apple Müzik

Google News Abone Ol

Güncelleme: Hediye fırsatı Türkiye’deki kullanıcılar için geçerli değildir!

Apple Müzik uygulamasını daha önce abone olarak kullanmamış ve deneyimlemek isteyen kullancılara bir sürprizimiz var. Apple Müzik uygulamasını Shazam sayesinde 5 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabiliceksiniz.

Apple Müzik aboneliğini 5 ay boyunca ücretsiz kullanmak için yapmanız çok basit! Apple’ın geçtiğimiz yıllarda 400 milyon dolara satın aldığı Shazam uygulaması üzerinden bir şarkıyı bulmanız yeterli. Yönlendirmeli bir bağlantı ile Apple Müzik uygulamasına yönlendirileceksinize ve ilk kez kullanacak iseniz 5 ay boyunca ücretsiz bir şekilde deneyimleyebileceksiniz.

Bu özel teklif 17 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak. Avustralya, Kanada, Meksika, ABD ve diğer ülkelerdeki yeni Apple Müzik aboneleri için geçerli olduğu söylenen teklifin ülkemizde geçerli olup olmadığı, katılımcı sınırı olup olmadığı konusunda net bir bilgi yok.

Siz de buradan Shazam uygulamasını indirip Apple Müzik abonelik fırsatını deneyimleyebilirsiniz. Ek not olarak Apple kullanıcıları için geçerli olduğunu belirtelim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz