Apple 5699 TL’lik kulaklığı ile karşımızda! Airpods Max

0
Airpods Max Renk Seçeneği

Google News Abone Ol

Apple yeni bir ürününü daha piyasa sundu. Yeni ürünü bu kez bir aksesuar. Kafa üstü tipte kablosuz bir kulaklık modeli. Modelin ismi ise Airpods Max.

Ürünün oldukça sade bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kulaklıkta beyaz, uzay grisi, gök mavisi, pembe ve yeşil olmak üzere beş farklı renk seçeneği bulunuyor.

Özelliklerine baktığımızda ise Apple tarafından tasarlanan dinamik sürücü, Aktif Gürültü Engelleme, Adaptif Ekolayzır, Şeffat Mod ve Dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses özellikleri ses tarafındaki teknolojiler olarak bizleri karşılıyor. Sensör olarak da oldukça zengin olan üründe her iki ped tarafında da optik sensör, pozisyon sensörü, kılıf algılama sensörü, ivmeölçer yer alıyor. Sol kulaklık tarafında ise jiroskop yer alıyor.

Toplamda 9 adet mikrofon bulunan Airpods Max kulaklığında sekiz adedi aktif gürültü engelleme için kullanılıyor. Ek olarak ikisi paylaşılmak üzere ses için de üç adet mikrofon bulunuyor. Ayrıca Apple H1 ses çipi de kulaklığın her iki tarafında da yer alıyor.

Aktif Gürültü Engelleme veya Şeffat Mod özelliği açık olduğunda tek şarjda 20 saate varan dinleme süresi suna Airpods Max, uzamsal ses özelliği açık olduğunda 20 saate kadar film oynatabiliyor. Tek şarjda konuşma süresi de 20 saat olarak belirtilmiş. Acil durumlar için ise 5 dakikalık bir şarj ile 90 dakikaya varan dinleme süresi sunduğu belirtilmiş.

Airpods Max Smartcase
Airpods Max Smartcase

Bağlantı teknoloji olarak Bluetooth 5.0 teknolojisi destekleniyor. Kulaklığın kutusundan kulaklığa ek olarak Smart Case isimli bir taşıma kılıfı ve lightning USB C kablosu yer alıyor. Kulaklık modelinin fiyatı ise 5699 TL seviyesinde.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz