Kobisi Yenilikçi E-Ticaret Paketleri

E-ticaret web sitesi kurmak, online mağaza açmak istediğinizde bunu nasıl yapacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Sitenin sahip olması gereken çok sayıda özellik bulunduğundan dolayı bunları en iyi şekilde halledebilmeniz adına kullanıcılar için özel olarak e-ticaret yazılımı hazırlanmıştır. Bu sayede kısa süre içerisinde sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yenilikçi E-Ticaret Paketleri

E-ticaret sitesi kurma amaçlı paketler satın alıp pek çok özelliğe bir arada sahip olabilirsiniz. Bu paketlerin içerisinde online mağaza için gerekli olan e-ticaret yazılımı, güvenli hosting, takip ve raporlama, ödeme sistemi, CRM gibi detaylar yer almaktadır. Böylece e-ticaret sitenizde satış yapmak hızlı ve kolay hale dönüşecektir. 

E-Ticaret Paketi Özellikleri

E-ticaret paketi kurma niyetiyle paket satın aldığınızda çok sayıda özelliğe sahip olabilirsiniz. Bunlar arasında sınırsız ziyaretçi, trafik, web alanı ve sipariş, gelişmiş raporlar, SEO uyumlu yapı, excel ürün yükleme, sınırsız kategori ve marka, ücretsiz tasarım temaları, hazır ödeme sistemi, ücretsiz SSL sertifikası, mobil uyumlu tasarım, telefon üzerinden sipariş gibi özellikler yer almaktadır.

E-ticaret paketi özellikleri satın alacağınız paketin türüne göre de farklılık gösterecektir. Örneğin, ücretsiz deneme sürümünde daha az özellik varken paket Professional seviyesine çıktığında bununla birlikte özellikleri de artmaktadır.

Yenilikçi E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri Nelerdir?

E-ticaret paketi özellikleri ve çeşitleri kendi içerisinde çeşitlilik göstermektedir. Ücretsiz deneme sürümü haricinde Personal, Plus, Professional gibi türlere ayrılan e-ticaret paketleri her ihtiyaca uygun çözümler üretir. İsteğe bağlı olarak genişletilebilen bu paketlerin fiyatları da e-ticaret paketi özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Paketleri satın almak için tek yapılması gereken ilgili firma ile iletişime geçmektir.

Eğer ilk olarak ücretsiz paketten yararlanarak fikir edinmek istiyorsanız isim, soyisim, telefon numarası, e-posta adresi, mağaza adı gibi temel bilgilere ihtiyaç vardır. Kullanım koşullarını kabul edip ilgili alanları işaretlediğinizde “mağazamı oluştur” kısmına tıklayarak sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Kurma İşlemleri

E-ticaret yazılımı ve diğer özelliklere sahip olan paketler sayesinde e-ticaret sitesi kurma fikri sizin için kısa sürede gerçeğe dönüşebilecektir. Burada önemli olan nokta sitenizde sahip olacağınız ürün ve hizmete yönelik mağaza oluşturmanızdır. Bu amaçla ürünlerinizi kolayca yönetmeli ve daha fazla müşteri çekmek için çalışmalar yapmalısınız. Kolay ödeme ve sipariş olanağının olması e-ticaret sitesi kurma hizmetinizi daha da avantajlı hale getirecektir. Satın alacağınız e-ticaret paketleri ile SEO için en iyi sonuçlar elde ederken sosyal medya entegrasyonu yaparak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bunları gerçekleştirebilmek amacıyla Kobisi‘nin sizlere sunduğu e-ticaret paketleri desteğinden yararlanabilirsiniz:

https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-ozellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz