Yenilenen Arayüzü ile Turkcell Hesabım!

0

Turkcell Hesabım, TURKCELL Abonelerine birçok kolaylık sağlar. Bunlardan bazıları nelerdir? Cevaplayalım.

TURKCELL FATURALI HAT BAŞVURUSU!

Hali hazırda HazırKartlı Turkcell abonesiyseniz ve, izin vererek abone olursanız Hesabım uygulamasında Faturalı’ya Geçiş seçeneği ve uygun Turkcell paketleri çıkar.

TURKCELL HESABIM KALAN PAKET SORGULAMA FATURASIZ / FATURALI!

hesabim-ana-panel

  

Kalan Kullanımlarım diyerek internet, dakika, SMS, MMS ve varsa Turkcell uygulamalarında geçerli internetler gösterilir. (Turkcell Superonline, kalan kullanım bilgisi de buradan görünür. Turkcell hattınız yoksa altta sansür uyguladığım yerde Superonline abone numaranız yazar. Yani yine uygulama çalışır. Kalan AKK ve limitli internetse kaç GB kaldığı yazar.

  

Hesabım uygulamasında yer alan tüm menüler görsellerde yer alıyor aşağıdan erişebilirsiniz.

Cuma günleri “başlıyor, siz daha başka bir gün yaptıysanız gün değişebilir.” Salla Kazan’ı buradan yapabilirsiniz:

BANA UYGUN TEKLİFLER:

Turkcell hattınıza uygun olarak seçilen tarife/paketler size burada sunulur. Tek tıkla 12 ay taahhütlü pakete geçebilir, veya uygunsa taahhütsüz geçiş yapabilirsiniz. (fiyat farkı doğacaktır.)

 

Uygulamalar

Turkcell uygulamaları yüklüyse buradan tek tıkla açabilir, değilse; bir tıkla keşfedip yükleyebilirsiniz. (Lifebox, Fizy, TV+, Dergilik ve BiP ücretli içerik sunar.)

Cihazlar & Aksesuarlar

Turkcell’de satışta olan cihaz (telefonlar) ve aksesuarlar (telefon kılıfı, kulaklık, powebank vb.) ürünler size sunulur. Dilerseniz 250 TL’ye kadar olan peşin ödemelerinizi mobil ödeme limitiniz kapsamında Turkcell faturanıza yansıtarak ödeyebilirsiniz.0

  

 

EV: JOKER AKK

TURKCELL SUPERONLINE hizmeti olan JOKER AKK Hesabım uygulamasında Superonline üye bilgileriniz girişli ise ve aboneliğiniz bu teklife uygunsa satın alabilirsiniz.

YURT DIŞI KULLANIM

Turkcell hattınızla ülkemiz sınırları dışında olursanız destekli ülkelerde ve tarifelerde günlük ücret farkıyla kullanabilir ya da Akıllı Dünya tarifesinden ücretlendirilerek kullanabilirsiniz.

SARI KUTU ” 30 MAYIS’TA SONA ERECEK”

Burada yer alan puanlarınız ile Turkcell’in sunduğu hizmetleri puan karşılığında alabilir ve hattınıza tanımlayabilirsiniz. Kullanılan puanlar “faydalar tüketilmeden ‘iade edilebilir.’ SON GEÇERLİLİK TARİHİ: 30 MAYIS 2018 (30.05.18)

 

 

Uygulama Apple App Store ve Google Google Play Store’da yer alıyor. Turkcell Bireysel ve Kurumsal aboneleri yanı sıra; Turkcell Superonline Bireysel ve Kurumsal üyelikleriniz varsa uygulama kullanıma açıktır. Superonline hesabı için: Türkiye Cumhuriyeti Kimlik bilgileri istenecektir.

 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz