Yandex nöbetçi eczaneler için web sitesi açtı!

Yandex eczaneler için web sitesi açtı

0
Yandex nöbetçi eczaneler için web sitesi açtı 2

Yandex nöbetçi eczanelere kolayca erişebilmek üzere web sitesi açtı. Yapılan bu projeyle birlikte artık bütün nöbetçi eczanelere bir tıklama ulaşma şansı olacak. Siteye girdiğiniz zaman İstanbul seçili olarak karşınıza çıkabilir. Siz iliniz ve ilçenizi seçerek ilgili eczanelerin konum bilgisi, telefon numarası ve çalışma sürelerini görebilirsiniz.

Navigasyon uygulamasına eklenen yeni özellik sayesinde artık internet bağlantısı olan her yerde istediğiniz nöbetçi eczaneyi bulabilirsiniz. Örnek olarak İstanbul / Beykoz ilçesinde nöbetçi olan eczaneleri listeledikten sonra lokasyon tarifi almadan direkt eczanenin irtibat bilgilerini edinerek telefonla arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Yandex nöbetçi eczaneler için web sitesi açtı

Yandex Nöbetçi Eczane Tarifi Dönemi Başladı

Şu anlık sadece 39 il için sunulan navigasyon hizmeti İstanbul başta olmak üzere Aksaray, Amasya, Aydın ve Ankara gibi illeri de destekleyen hizmet ile bulunduğunuz ilde eczaneler için (nöbetçi olanlar) yol tarifi, iletişim bilgisi ve adres bilgisi gibi bilgilere erişebileceksiniz.

Tüm illere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

https://yandexnobetcieczane.com internet sitesinden 39 ilin nöbetçi eczanelerine ulaşmak mümkün. Listede şu iller yer alıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana, Şanlıurfa, Tekirdağ, Diyarbakır, Gaziantep, Bingöl, Karaman, Mardin, Amasya, Bilecik, Uşak, Yalova, Çanakkale, Edirne, Aydın, Bartın, Samsun, Bayburt, Sakarya, Kütahya, Balıkesir, Manisa, Mersin, Bolu, Eskişehir, Muğla, Konya, Afyon, Denizli, Düzce, Kayseri, Isparta ve Burdur.

Buraya tıklayarak siteye erişebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz