Uygulama Değerlendirmesi: Digiturk Online İşlemler!

0

Sonunda Digiturk’te Online İşlemler’ini bir uygulama hâline getirdi. Ancak çok kötü diyebilirim. Telefondaki tarayıcıdan girdiğiniz gibi birebir aktarılmış. Bilgisayar ortamından girince daha kapsamlı oluyordu bu sayfa. Hediye sinema bileti falan almak isterseniz bilgisayar gerekli veya 3555’e SMS. Uygulamadan aldığım ekran görüntülerini sizlere aktarayım. Uygulamadan alınan görüntüler tamamen bana aittir.

 

 

 

  

 

 

Uygulama hem iOS hem de Android’de bulunuyor. Ekran görüntülerine baktığımda iPhone’larda daha stabil çalışıyor. Ancak uygulamayı Android bazlı değerlendiriyorum. Çünkü ben Android kullanıcısıyım. Uygulamaya giriş yapınca bazen sayfa açarken kendiliğinden çıkış yapıyor; bu Digiturk’ün sistemsel sorunu mu, telefondan kaynaklı mı, tespit etmek birkaç günümüzü alacak. Giriş için: Digiturk üyelik numarası, T.C. kimlik numarası, E-posta veya kayıtlı cep telefon numarasını kullanabilirsiniz. Online İşlemler’de şunlar yapılabilir:

  • DIGITURK faturaları ödenebilir,
  • beIN BOX OFFICE kanallarından film kiralanabilir,
  • TFF Süper Lig’den tek maçlar satın alınabilir,
  • Yetkili Teknik Servis randevusu alınabilir,
  • Şikâyet oluşturulabilir,
  • Ekipman desteği oldukça uzaktan kayıt yapılabilir. (e-Rehber ile).
  • Kişisel bilgiler güncellenebilir: Adres, telefon, fatura adresi, e-mail vb.

 

Açıkçası fazla yapacak bir şey yok. Uygulamayı yüklemeniz için linklerini vereceğim.

Online İşlemler’e üyeliğiniz Digiturk alır almaz başlamaz. “İlk defa giriş” seçeneği ile şifrenizi edinebilirsiniz. Destek isterseniz: 0212 473 73 73 veya destek@digiturk.com.tr maili ile firmaya ulaşabilirsiniz.

Başka bir değerlendirmede görüşmek üzere; esen kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz