Ucuza Uçak Bileti

Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek birçok kişinin ortak tutkusudur. Özellikle sosyal medya son dönemlerde çoğumuzu buna teşvik eder oldu. Paylaşılan fotoğraflar, gezilen görülen ülkeler derken bu isteğe karşı koyamayıp sizde gezmek, keşfetmek istersiniz. Bu noktada planlar yapılır, gidilecek yer belirlenir ve evet ‘ucuza uçak bileti’ arayışı başlar.

Bazı uygulamalar sayesinde daha uyguna bilet bulabilirim umudunuz da haklısınız. Neden olmasın! Bu konuda teknoloji ve gelişen internet ağına çok şey borçlu olduğumuzu kabul etmemek olmaz elbette. Öyleyse milyonlarca insanın bu arayışına bir cevap niteliğinde olan bazı uygulamalardan bahsedelim.

Ucuza Uçak Bileti Alınabilecek Uygulamalar

Ucuza Uçak Bileti Skyscanner

Skyscanner:  iOS veya Android  telefonlarınızdan ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir uygulamadır. Yurtiçi ve yurtdışı arama seçenekleri sayesinde tüm dünyadaki 1000’ den fazla hava yollarının karşılaştırmalı sonucunu saniyeler içerisinde görebiliyorsunuz. Üstelik gitmek istediğiniz güzergahtaki en ekonomik uçuşu bularak site üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için skysccaner linkine tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Aerobilet: Android uygulamalardan indirebileceğiniz kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır. Ucuza uçak bulmanın yanı sıra otobüs, otel, ya gibi alternatif arama seçenekleri de mevcut. Türkçe, İngilizce, Fransızca gibi çeşitli dil seçeneklerini de içerisinde barındıran site üzerinden yurtiçi ve yurtdışı bilet aramaları yapabilirsiniz.

Ayrıca SSL güvenlik sistemi sayesinde site üzerinden güvenli satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Site linkine aerobilet ‘den ulaşabilirsiniz.

Ucuza Uçak Bileti Momondo

Momondo: Seyahat etmek istediğiniz bölgenin en ucuz uçak biletini bulabileceğiniz bir uygulamadır. Android ve iOS cihazlardan uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi planladığınız  seyahatleri kaydedebilirsiniz. Detaylı bilgi için momondo.com linkini buraya ekliyorum.

Ekobilet:  Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farkı ve belki en cazip yanı rezervasyon seçeneğinin olması. Kimi zaman planladığınız seyahatlerde tarihe karar veremediğiniz oluyorsa, bu uygulamadan farklı günler için rezervasyon yapabilirsiniz.

Özellikle vize başvuruları için birçok konsolosluk uçak bileti rezervasyonu istiyor. Gideceğin ülke için henüz tarih belirlememiş isen bu siteden rezervasyon yaptırıp belgeyi konsolosluğa sunabilirsin. Vize alma konusunda detaylı bilgiye Hedef Tercüme sitesinden ulaşabilirsiniz.

Seyahatim.com:  Türkiye’nin  en ucuza uçak bileti bulabileceğiniz arama motorlarından biridir. Size sunduğu özellikler arasında ucuza uçak biletinin yanı sıra, otel, araç kiralama ve tur fiyatları gibi seçenekler de mevcut. Yurtiçi ve yurtdışına uçuşlar mevcut. Özellikle bu uygulamayı diğerlerinden ayrı kılan yanı ise, birçok arama motoru sonuçlarını size karşılaştırarak sunuyor olması. Siteye göz atmak isteyenler için linkini seyahatim.com

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz