Turkcell’den Büyük Zam!

2

Şu anın hisselerine göre Ülkemizde en büyük ve millî GSM Operatörü olan TURKCELL 5 Ocak 2018 itibariyle büyük bir zam yapıyor! Hatlarınız fatura kaynaklı iletişime kapatıldığında geçen yıl 8,00 TL bedel yansıtılırdı. Bu bedel 14 TL olarak değiştirilmişti. Ve artık 2018 itibariye bu bedel iki katına çıkıyor!

HAT AÇMA-KAPAMA ÜCRETİ 29,90 TL!

İnanılmaz bir zam doğrusu. Evde internet aboneliklerinde bile bu tutar şu an 24,00 TL durumunda.

Yani Türkçesi ile bize verilen mesajın bu olduğunu düşünüyorum.”Borcunuzu zamanında ödemenizi rica ederiz.” 30-35 TL faturası olanlar bundan dolayı 60-65 TL fatura ile baş başa kalabilir.

Kaynak olarak faturadan çektiğim ekran görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Herkese iyi günler dilerim.

2 Yorumlar

  1. Bu resmen soygun , ödeme zamanına kadar arama ve aranan nuara kısıtlaması yapıyorlar. Faiz alıyorlar, birde otomatik işlemle açılan bir harekete 29.90 gibi yüksek rakam, ben Turkcell bıraktım ama diğerleri de pek farklı olduğunu sanmıyorum.
    Yazıklar olsun yıllarca müşterisiydim.

  2. Merhaba Ozan Bey. Bende Turkcell kullanıcısıym. Evet bu rakam cidden fazla fakat neden böyle bir şey oldu anlamış değilim. Türk Telekom’da bu fiyat 14,00 TL’dir. Vodafone için bilgim yok. Ancak ödeme gününden 1-2 hafta sonra hat kısıtlaması yapılıyor. Size tavsiyem bu tarihler arasında ödemesini yapabileceğiniz bir pakete geçmeniz. Saygılarımla,

    TEKNO KROKİ SİTE EDİTÖRÜ CEVAT EMRE KOYUN

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz