Turkcell tarife ve paket ücretlerine zam uyguluyor!

0
TURKCELL logo

1994 şubat ayında kurulan Türkiye’nin ilk GSM operatörü ve sabit internet işletmecisi Turkcell, 2019 yılı itibariyle en çok müşteriye sahip olan Türk GSM şirketidir. Kurulduğu ilk yılda 65.000 müşteriye ulaşmayı da başaran şirket, aylık ortalama 5.400 yeni aboneye daha merhaba demişti.

Turkcell‘in yaptığı duyuruyla birlikte 20 Ekim 2019 tarihi itibariyle; Platinum paketlerden tutun diğer tarife gruplarındaki paketlere kadar hepsine zam uygulaması yapacak.

Taahhütlü olarak kullanmaya devam eden aboneler artıştan etkilenmezken Platinum paketlerin fiyatlarının ciddi anlamda değişeceğini söyleyebiliriz.

Turkcell Turbo Fırsat Avantaj Plus Yöresel Paket

Turkcell tarife ve paket ücretlerine zam

20 Ekim itibariyle yapılacak değişikler öncesinde sözleşme yapmamış veya taahhütsüz kullanım yapanlar fırsatı son kez değerlendirebilirler.

Özellikle GNÇ tarifeleri için de geçerli olan bu artış, orta içerikte yer alan paketlerin 70 TL ve üzerinde satılmasına neden olacak.

Genç tarifeler için 8- 25 yaş sınırı koyan şirket, diğer tarifeleri için bir sınırlama sunmuyor. Sadece Altın Yaşlar paketleri için 65 yaş ve üzerinde olma koşulu aranıyor.

Tarifeler ve paketler için buraya tıklayabilirsiniz. GNÇ tarifeleri için buraya tıklayabilirsiniz. Platinum tarifeler için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz