Steam bu sefer iyi hamle yaptı: EA Play aboneliğinde büyük indirim!

0

Steam geçtiğimiz günlerde kur güncellemesi ile ülkemizde oyun fiyatlarını artıracak bir hamle yaptı. Bununla birlikte platform yaptığı fırsat ile birlikte oyunculara geçici merhem uygulamayı amaçlıyor. Uzunca süredir dolar kurunu 1.80 bandında tutan platform kısa süre önce kur seviyesini 10 olarak güncellendi. Bununla birlikte 18.50 TL olan birçok oyun 105 TL gibi fiyatlarla satılmaya başladı.


Steam oyunculara geçici merhem sürdü

EA ile yapılan anlaşma ile birlikte firmanın sunduğu abonelik hizmeti EA Play için güzel bir indirim sağlandı. Oyuncular bu sayede bir aylık üyelik alarak sevdiği oyunları çok cüzi bir ücrete oynayabilecek. İşte detaylar…

Üyelikli oyun sistemi ülkemizde şu dönemde oldukça popüler hâle geldi. Steam içerisinde de bu alternatifin sunulduğunu eminiz ki hemen hemen her oyuncu biliyordur. EA Play ile birlikte abonelik hizmetini satın almanız durumunda seçili kütüphaneye tam olarak erişim hakkı elde ediyorsunuz. Yepyeni çıkan yapımların da ilk 10’ar saatlik süreçte bedava deneyebiliyorsunuz.

Steam EA Play abonelik ücreti ne kadar?

Steam üzerinden aylık abonelik başlatmanız durumunda ilk aya özel 8 TL ücretle abone olabilirsiniz. Gelecek aylarda ise iptal etmemeniz durumunda 39.99 TL olarak ücretlendirme devam edecektir. Tabii ki buradaki avantajın 8 TL olması. Bir aylık süreçte arşivi cihazınıza indirip dilediğinizce oyun oynamaya hak kazanmış olursunuz. Ayrıca EA tarafından sunulan oyunları satın almak istediğiniz taktirde üye olduğunuzdan mütevellit %10 indirimli işlem yapabilirsiniz.

Söz konusu indirimli fiyat 15 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olacaktır. Detaylı bilgi için buradaki bağlantıya gidebilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın. Ayrıca daha fazlası için teknokroki.com adresimizi takipte kalın!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz