Spark Mikrofiber Bezler İle Mikrotex Bezler Arasındaki Farklar

0
mikrofiber bez

Temizlik, özellikle hayatın bu döneminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Ev temizliğinin yanı sıra, işyeri temizliği, ofis temizliği gibi daha pek çok yerin temizliği aksatılmamalıdır. Etkili bir temizlik için kaliteli malzemeler kullanmalısınız. Çeşitli temizleyiciler ve kaliteli bezler sayesinde güzel bir temizlik yapabilirsiniz. En etkili temizlik için spark mikrofiber temizlik bezi çeşitleri sizler için en uygunudur.

Mikrofiber Temizlik Bezleri

En kaliteli mikrofiber temizlik bezlerini en uygun fiyata satın almak istiyorsanız, bu firma tam size göre. Dilerseniz tekli, dilerseniz çoklu mikrofiber temizlik bezi paketlerini siz de çok seveceksiniz. Mikrofiber temizlik bezlerinin baskılı ya da düz renkli seçenekleri mevcuttur. İsterseniz mikrofiber kurulama bezi olarak da satın alabileceğiniz temizlik bezleri mevcuttur.

mikrotex mikrofiber bez

Spark Mikrofiber Temizlik Bezi

Spark mikrofiber temizlik bezleri arasında, genel temizlik bezi, cam bezi, bulaşık süngeri gibi ürünler bulunmaktadır. Ayrıca, mop için de yedek kuru bezler vardır. Düz renkli veya renkli baskılı çeşitleri mevcuttur. Genel özellikleri arasında, leke bırakmadan temizlik yapması, uzun süre dayanıklı olması ve tozu içine çekmesidir. Bu bezlerle temizlik yaptıktan sonra, ayrıca kurulamanıza gerek kalmaz. Ayrıca, temizlik yaparken deterjan kullanmanıza da gerek yoktur. Temizlik bezini temizlemek isterseniz, beyaz sabun ile yıkayıp durulayabilirsiniz. Mikrofiber temizlik bezleri 60 dereceye kadar yıkanabilmektedir. Genelde mikrofiber temizlik bezleri 35×35 cm ebatlarındadır. %100 mikrofiberden imal edilmişlerdir.

spark mikrofiber bez

Mikrotex Mikrofiber Bez

Firmanın diğer temizlik bezi kategorisi olan mikrotex mikrofiber bez çeşitleri de oldukça rağbet görmektedir. Bu kategoride, kaliteli yer bezleri, cam bezleri, mutfak bezleri ve otomobil bezleri bulunmaktadır. Bu bezlerle temizlik yaptıktan sonra da özellikle kurulamanıza gerek kalmayacaktır. Temizlikten sonra herhangi bir iz, tüy ya da leke kalmaz. Kusursuz bir temizlik için bire bir çözümdür. En uygun fiyatlarla bu firmadan satın alabilirsiniz. Rengarenk ve baskılı bezlerle temizliğinizi en eğlenceli hale getirin. Özellikle yerler ve camların temizliği kusursuz olmalıdır. Mikrotex mikrofiber bezler ile dört dörtlük yer ve cam temizliği yapabilirsiniz.

mikrotex mikrofiber bez

Spark Mikrofiber Bez İle Mikrotex Mikrofiber Arasında Ne Gibi Farklar Vardır?

Aslında özellik olarak bezler aynıdır. Sadece kullanım alanları farklıdır.

Bu farklar şu şekildedir;

  • Spark mikrofiber temizlik bezleri genel anlamda toz almak için idealdir.
  • Mikrotex mikrofiber temizlik bezleri ise, daha çok cam temizliğine yöneliktir.
  • Mikrotex mikrofiber temizlik bezleri, sadece evin camları için değil, araba camları, aynalar ve istenilen tüm optik yüzeylerde de kullanılabilir.
  • Spark mikrofiber temizlik bezleri, bulaşık süngeri, bulaşık altlığı ve mop bezi gibi ürünleri de kapsamaktadır.
  • Mikrotex mikrofiber temizlik bezleri arasında mutfak ve yer için özel bezler bulunmaktadır.

Yakın özelliklere sahip olan bu bezlerin kullanım alanı farkları bu şekildedir. En kaliteli temizlik bezleri için bu sayfayı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz