Ramazan’da BiP Kullanan Kişiler Türk Kızılayı’na Bağış Yapabilecekler!

0

Turkcell ve Türk Kızılayı arasında imzalanan ‘İyi Niyet Protokolü’ doğrultusunda; BiP Bağış Uygulaması ile isteyenler ihtiyaç sahiplerine yardım gönderebilecek. BiP‘teki ‘Bağış Yap’ butonuna basıldığı zaman 10 TL’lik bağış tutarı Türk Kızılayı‘nın hesabına geçecektir.

Turkcell geçen yıl Türk Kızılayı ile imzaladığı ‘İyi Niyet Protokolü’ ardından bu yıl da yeni bir yardım kampanyası için harekete geçti. Paylaşma ve hoşgörü ayı Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmek amacıyla güçlerini birleştiren Turkcell ve Türk Kızılayı, ‘BİP Bağış’ platformunu hayata geçirdi. Platform ile Türkiye’nin en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan BiP içerisinde Türk Kızılayı’na ait Ramazan’a özel bir servis oluşturulurken ilk defa bir anlık mesajlaşma uygulaması da bağış kanalı olarak kullanılmış olacak.

Her tıklama 10 TL

İlgili sayfadan yapılan 10 TL’lik bağışlar anında Türk Kızılayı’nın hesabına geçtikten sonra Turkcell faturanıza yansıtılacaktır. Diyelim ki 3 bağış yaptınız. 30 TL size fatura edilecektir. Turkcell faturalı hat kullanların bağış yapacaklarına inanıyoruz. Türk Kızılayı her geçen gün ihtiyaç sahiplerine yardımlar yaparken, bizlerden gelen maddi ve manevi yardımlar sayesinde vesile oluyorlar aslında.

Kaynak: https://medya.turkcell.com.tr/bulletins/ramazanda-bip-kullananlar-turk-kizilayina-bagis-yapabilecek/

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz