Özel İstanbul Electrolux Servis Kalitesiyle Tanışın

0

Electrolux gibi kaliteli markaların, müşteri memnuniyeti için hazırladıkları kampanyalar fazlasıyla dikkatimi çekiyor ve bu kampanyalar ile birlikte sundukları servis hizmetleri gibi ekstra detaylar da yine benden tam puan almayı başarıyor. Ekstra diyorum çünkü birçok marka, bu konuda sıkıntı yaşıyor ve yaşamaya da devam ediyor. Electrolux markasının sektördeki bu açığı fark ederek üzerine gitmesi ve kaliteli çalışmalar ile hitap ettiği kitleyi fazlasıyla memnun ediyor olması bana göre büyük başarı.

Electrolux Servis Beylikdüzü bu başarıya ortak olan adreslerden bir tanesidir ve benim de hizmet aldığım, tavsiye edebileceðim bir firmadır. Profesyonel kadrosu ve güler yüzlü çağrı merkezi ekibi ile samimiyetin sembolü olan bu özel İstanbul Electrolux Servis firmasını sizler de listelerinize ekleyebilirsiniz.

Teknik destek hizmetleri konusunda da başarılı olduklarını düşünüyorum ve birçok firmanın yapamadığını yapıyorlar. Profesyonel bir kadro karşımıza çıkıyor ve bu kadro sayesinde merak edilen her soru da en kısa sürede, kusursuz bir şekilde yanıt buluyor. Sizler de daha iyisini istiyor ve ürünlerinizin daha sağlıklı bir şekilde geri dönüşünü istiyorsanız eğer vakit kaybetmeden telefonlarımızın başında yerinizi alabilirsiniz.

Servis kalitesi ve samimiyet konusunda güvendiğim ender firmalardan bir tanesidir ve sizler de hizmet aldığınızda bana hak vereceksiniz diye düşünüyorum. Kaliteye ortak olmak ve bu kaliteden en iyi şekilde yararlanmak adına harekete geçebilirsiniz ve tek bir telefon ile servis taleplerinizi iletebilirsiniz zaten sonrasında alacağınız hizmetler de firma hakkında yeterli bilgiyi sizlere verecektir diye düşünüyorum.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz