Aynı Gün Hizmet Veren Özel Bosch Servisi

0
İstanbul Bosch Servis

Bosch teknik servisi olarak üstün kalite ve servis hizmetimizle sizler için Bosch marka ürünlerinizi güvence altına alıyoruz. Her geçen gün büyüyen ve kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini değerlendiriyor ve işleme alıyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu için servis işlemlerimizin sonunda fikirlerinizi alıyor ve eksik gördüğünüz noktalar üzerinde daha fazla çalışıyoruz. Bosch markası gibi dünyaca ünlü bir markanın servis hizmetlerini yürütmek kolay bir iş değil. Bizler servis ekibi olarak bu sorumluluğun bilincinde hareket etmeye çalışıyor ve yeniliklerimizi buna göre sunuyoruz.

Özel İstanbul Bosch Servis Bir Telefon Uzağınızda!

Bosch marka ürünlerinizin servis aşamasında güvende olmasını istiyorsanız bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Ürününüzü ilk günkü gibi teslim ediyor ve performansı konusunda da güvence veriyoruz. Günlük hayatın yükünü hafifleten ürünler zaman zaman bakım ve servis hizmeti ister. Periyodik olarak gerçekleştirilen bakım, ürünün daha iyi çalışmasını ve ilk günkü performansını korumasını sağlar.

Kullanım konusunda uzman ve dikkatli olmalısınız. Beyaz eşya ve ankastre ürünler bilhassa narin ve kullanımı dikkat gerektiren ürünlerdir. Bizler Bosch teknik servis ailesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde herhangi bir kesinti ya da zaman aşımı yaşatmıyoruz.

Servis sonrası da bizleri dilediğiniz an arayabilir ve işlem talep edebilirsiniz. Garanti altında olan ürünlerinizden zaten hiçbir ücret alınmamaktadır. Parça üzerinden servis işlemi durumunda sizlerin talepleri öne alınır ve ilk olarak sizlerin ürünü kontrol edilir. Yaygın servis ağlarımıza her geçen gün bir yenisini daha ekliyor ve bu sayede İstanbul bölgesi için her semte ve mahalleye daha hızlı hizmet götürüyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizler için ilk sırada gelir ve kazandığımız güveni de kaybetme niyetinde değiliz. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilir ve sorunu bildirebilirsiniz. Bosch teknik servis ekibi daima müşterilerinin yanında ve daima kaliteli hizmetin öncüsü konumunda…

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz