Onlarca Çeşit Kedi Tasması Petzanya’da

0
petzanya

Petzanya evcil hayvan sahiplerinin hayvanları için kullanabilecekleri ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Kediler, köpekler, kemirgenler, balıklar, kaplumbağalar ve kuşlar siteden ürün alınabilecek hayvan türleri arasında yer alıyor. Kedi ve köpek gibi hayvanların gezdirilirken kaçmaması veya kaybolmaması için ihtiyaç duyulan tasmalar sitede yer alan ürünler arasında bulunuyor. Örneğin kedi tasması satın almak isteyenler onlarca çeşit kedi tasmasını Petzanya’da bularak kedilerine uygun ve yakışacak olanları tercih edebiliyorlar.

Online Alışverişle Satın Alınabilecek Ürün Türleri

Online alışveriş imkanı sunan web sayfasında oldukça fazla ürün çeşitliliği yer alıyor.

petzanya berraklaştırıcı

Online alışverişle satın alınabilecek ürün türleri arasında ise şunlar yer alıyor;

  • Mamalar
  • Boyun tasmaları
  • Bakım ürünleri
  • Göğüs tasmaları
  • Su kapları
  • Vitaminler
  • Akvaryumlar
  • Oyuncaklar
  • Konserveler
  • Ödüller

Bu ürünler kedi, balık, köpek ve diğer hayvanlar için hazırlanmış kategoriler içerisinden bulunabiliyor. Örneğin kedi maması almak isteyenler kedi kategorisini inceleyerek mama çeşitlerini görebiliyorlar. Böylelikle kişiler besledikleri hayvan türü için ayrılmış bölümü inceleyerek kısa sürede siparişlerini verebiliyorlar.

petzanya

Köpekler İçin Kaliteli Beslenme Ürünleri

Sitede satışı yapılan ürünler arasında köpekler için kaliteli beslenme ürünleri de bulunuyor. Köpek maması almak isteyen kişiler beslenme ürünlerini inceleyerek köpeklerin cinslerine veya yaşlarına uygun olacak mama çeşidini alabiliyorlar. Köpekler için kuru mama ve konserve mama olmak üzere iki farkla mama türü satılıyor. Konserve mamalar kuzu etli, et parçacıklı, karaciğerli ve ördekli mamalar bulunuyor.

petzanya yalama taşı

Mamaların gramları ise 400-450 gr arasında değişebiliyor. Köpekler için hazırlanmış kuru mamalar arasında ise somon balıklı, biftekli, kuzu etli, sığır etli ve pirinçli mamalar yer alıyor. Mama konusunda karar veremeyenler köpeklerinin küçük, orta, büyük, yetişkin ve hareketli olmalarına bağlı olarak mamalar üzerindeki bilgileri dikkate alıp seçim yapabiliyorlar.

Balık Beslemek İsteyenlerin İhtiyaç Duyacakları Ürünler

Web sitesinde balık beslemeyi düşünen ancak hangi ürünlere ihtiyacı olduğunu bilmeyen kişilerin bulabileceği ürünlere de yer veriliyor. Balıklar için alınabilecek ürünler arasında akvaryum, fanus, akvaryum kepçesi, yosun giderici, hava taşı, su filtresi ve hava dağıtıcısı yer alıyor. Bunlar dışında ise balıkların beslenmesi için ihtiyaç duyulan balık vitaminleri satılıyor. Böylelikle balık almayı düşünenler gerekli ekipmanlarını hazırladıktan sonra balıklarını alabiliyorlar.

Bayi Olma Avantajı Sağlıyorlar

Firma evcil hayvan sahiplerine aradıkları ürünleri bulma kolaylığı sağlarken ayrıca iş fırsatları da sunuyor. İnsanlara pet shop bayilik fırsatı sunarak onların para kazanmalarına yardımcı oluyor. Böylelikle firmanın kaliteli ürünlerini bayi olarak satan kişiler yaptıkları satış sayesinde kar edebiliyorlar.

Firma bayisi olacak kişilerin kazanç elde etmesi amacıyla ürünlerini uygun fiyat kalitesiyle sunuyor. Böylelikle kişiler ürünlere kar fiyatı ekleyerek satışlarını yapabiliyorlar. Ayrıca bayilik için ürün satın alanlar için 7 gün içerisinde iade imkanı veriyor. Böylelikle bayilik yapamayacağını anlayanlar ürünleri iade edebiliyorlar. Firma ürünlerinin bayisi olarak satış yapmak isteyenler üye olarak bayilik başvurusunda bulunabiliyorlar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz