Nilüfer’de Satılık Daire Fiyatları 2020’de Ne Düzeyde?

0
Nilüfer Satılık Daire

Nilüfer’de satılık daire fiyatları 2020’de ne düzeyde merak ediyorsanız Vog İnşaat Bursa 23 Nisan mahallesi satılık daire fiyatlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. 10 yıldır inşaat sektöründe ev sahibi olmak isteyenlere sundukları projelerle dikkatleri çeken firma 23 Nisan mahallesinde hayata geçirdiği projeyle de adından söz ettiriyor. Piyasaya uygun fiyatlarla satışa sunduğu daireleriyle ev hayallerinin gerçek olmasını sağlıyor.

Vog İnşaat 23 Nisan Projesinin Özellikleri

Bursa’da ev satın almak isteyen kişiler Vog İnşaat tarafından hayata geçirilen projenin detaylarını merak ediyorlar. Bu detaylar sayesinde aradıkları evin projede yer alıp almadığı öğrenmek istiyorlar.

Nilüfer Satılık Daire Vog İnşaat 23 Nisan Projesi

Firmanın 23 Nisan projesinde şu özellikler yer alıyor;

  • Kaliteli ürünlerin kullanılmasıyla yapılmış olan dairelerdir.
  • Firma dairelerinin tamamında kullanışlılığı ön plana çıkarmıştır.
  • Dairelerde kullanışlılık yanı sıra modern tasarımlar hakimdir. Bu da daireleri satın alanların modern detaylarla hazırlanmış bir evde yaşamalarını sağlıyor.
  • Ev almayı düşünenler projeden tarzlarına uygun evi seçebiliyorlar.
  • 23 Nisan Mahallesi’nde yer alan daireler 1+1. 2+1. 1+1 loft daireler oluyor. Ayrıca daireleri almaya karar verenler alacakları dairenin binanın hangi köşesinde olabileceğine karar veriyorlar. Örneğin köşe daire isteyenler 1+1 dubleks köşe daireyi seçebiliyorlar.
  • Projede yer alan daireler mahalledeki okul, pazar ve market gibi ihtiyaç duyulan mekanlara yakın bir konumda bulunuyor. Bu sayede dairelerde oturacak kişilerin vasıtaya ihtiyaç duymadan pazarlarına veya marketlerine gitme imkanları bulunuyor.
Nilüfer Satılık Daire Vog İnşaat 23 Nisan Projesi 2

Bu özelliklere sahip olan proje 23 Nisan mahallesi satılık daire bursa arayışları için ideal yer arasında bulunuyor. Firmanın internet sitesinden projenin ve evlerin görselleri incelenebildiği içinde insanlar söz konusu projeden daire satın aldıklarında nasıl bir eve sahip olacaklarını görebiliyorlar.

Nilüfer Satılık Daire Vog İnşaat 23 Nisan Projesi 3

Tarz 23 Nisan Projesinde Sosyal Kullanım Alanları

Tarz 23 Nisan projesinde modern tasarımlı ve kullanışlı daireler yanı sıra insanların en fazla ihtiyaç duyduğu sosyal kullanım alanları da bulunuyor. Bu alanlar bina içerisinde bulunup bina sakinlerinin kullanımında yer alıyor. Projede yer alan sosyal kullanım alanları arasında otopark, tuvalet ve spor salonu bulunuyor. Spor salonu bireysel veya bina geneli spor aktiviteleri için kullanılabiliyor. Otopark bina altında ve bahçesinde yer alıyor. Böylelikle daire sahipleri araçlarını sokak aralarına değil kendi binaları için ayrılmış alanlara park edebiliyorlar.

Misafir Ağırlamak İçin Kullanılabilecek Lobi Bulunuyor

Tarz 23 Nisan projesi 23 Nisan satılık daire bursa arayışlarına son verebilecek bir proje olarak alıcılarını bekliyor. Proje binalarında daireler ve sosyal alan dışında misafir ağırlamalarında kullanılabilecek lobi de bulunuyor. Bu lobi sayesinde eve girmesi gerekmeyen kişiler ağırlanırken spor veya yürüyüş aktiviteleri sonrasında evlerine çıkmadan dinlenme fırsatı bulabiliyorlar.

Yaşamak Dışında Gelir Sağlamak Amacıyla Alınabilecek Daireler

Tarz 23 Nisan projesi insanların yaşamak için satın almak dışında ileriki yaşlarını düşünerek yatırım amacıyla da satın alabileceği daireleri barındırıyor. İnşaatın yapıldığı semtin ve mahallenin Bursa’nın en önemli ilçesinde yer alması dairenin alım sonrası zaman içerisinde fiyatlarını yükselteceğinden yatırım yapacaklar için iyi bir seçenek oluyor. Bunun yanı sıra aldıkları evlerde kendileri yaşamak istemeyenlerin kira geliri için kullanmaları da mümkün oluyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz