Medya Vadisi ile Bursa’da Bilboard Reklamları Kiralamak

0
Bursa billboard kiralama

Bursa bilboard reklamı sayesinde, işletmenizin reklamını en verimli şekilde yapabileceksiniz. Açıkhava reklamları arasında yer alan billboardlar, müşterilerle doğrudan iletişim kurmayı kolaylaştırmaktadır. En sık gözün takıldığı noktaların belirlenmesi ve bu noktalara uygun billboard sistemlerinin konumlandırılmasının ardından, kiralayarak dilediğiniz reklamların verilmesini sağlayabilirsiniz.

Raket Reklam Sistemleri

Raket reklam sistemleri, en çok göze çarpan noktalara tek bir afiş yerleştirilerek, müşterilerin dikkatini çekme uygulamasıdır.

Raket reklamlar, tek bir panel üzerinde çift taraflı olarak yerleştirilebilirler. Raket reklam uygulamaları arasında:

  • CLP raket,
  • Metro CLP raket,
  • CLP durak uygulamaları yer alıyor.
bursa billboard megalight

İnsanların evlerine dönerken, ister toplu taşıma kullansın ister özel araç, gözlerine çarpacak olan bu reklam türü, her zaman kazançlı çıkmanızda büyük rol oynuyor. Güvenilir ve kaliteli çalışmalar sonucunda, kiralanan raket reklam ünitesine reklamlarınız yerleştiriliyor ve kiralanan süre boyunca bu alanlarda reklamlarınızı yapıyor.

Güvenilir Firmayla Açıkhava Reklamcılığı

Outbox reklam sistemleri sayesinde, reklamlarınızı şehrin dört bir yanında paylaşabilirsiniz. Sosyal medya ve açıkhava reklamcılığı, son derece etkili ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Etkisi büyük olan bu sistemlerde, uygulamalarda güvenilir firmalarla çalışmak en doğru sonucu almanızı sağlayacaktır. Megalight kiralama hizmeti içerisinde iki farklı seçenek bulunuyor, bunlardan ilki sabit ikincisi afiş değiştiricili sistem olarak müşterilere sunuluyor.

bursa billboard duraklar

Billboard Reklamcılığı ve Kullanım Alanları

Bursa bilboard reklamı hizmetleri sayesinde, işletmenizin tamamıyla kendisini yansıtan özel reklamları müşterilerinize sunabileceksiniz. Billboard reklamları, gerekli noktalara yerleştirilirken farklı sistemler tercih edilebilmektedir.

Bu sistemler içerisinde:

  • Metro billboard,
  • Luna billboard,
  • Billboard plus hizmetleri ve seçenekleri mevcuttur.
bursa billboard istasyonlar

Sistemler geliştirilirken, insanların günlük hayatta en çok vakit geçirdikleri noktalar yer alır. Göz hizasında konumlandırılması gereken reklamlarda, renk seçimi ve tasarım boyutları da son derece önemlidir. İstenen etkiyi almak için dilenirse elektrik direği sıralı reklam tipleri de tercih edilebilmektedir.

Toplu Taşıma ve Ortak Noktalar

bursa billboard toplu taşma

Raket reklam ya da kuleboard hizmetleri almak istiyorsanız, açıkhava reklamcılığına uygun bir iş yapıyorsunuz demektir. Uygun ölçülerin alınması, uygun fiyatların sunulması için en güvenilir ve sağlıklı ürün deneyimi sağlanmalıdır. Hizmetlerinizin kalitesini tüm müşterilerinize gösterirken, kiralayacağınız reklam alanlarının yerleri de önemlidir. Gün içinde en çok ziyaret edilen otobüs duraklarını, park ve bahçeleri, metro duraklarını, metro içlerini seçerek, ürünlerinizin daha büyük bir kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Açıkhava Reklamcılığında Farklı Çözümler

Açıkhava reklamlarınızın devamlılığı için yapabileceğiniz birbirinden farklı çözüm bulunuyor. Reklam dönemlerinizde, yeni bir ürün çıkardığınızda, yeni bir mağazada hizmet vermeye başladığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz reklam alanlarını kiralayabilir, dilediğiniz lokasyonlarda, potansiyel müşteri kitlenize ulaşabilirsiniz. Müşterilerinize nüfuz etmeniz, reklamlarla gerçekleşir. Özellikle trafikte orta refüjlerde ve kenarlarda bulunan raket reklam alanları, sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Uzun soluklu reklam projeleri için farklı alanları kiralayabilir, tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz