Kartvizit Marketim Hizmetinizde!

0

Herkese Merhabalar,

Bugün sizlere geniş yelpazede hizmet veren ve teknolojik olarak güncel baskı makineleri kullanan Kartvizit Marketim‘i anlatacağız.

Kartvizit Marketim Avukatlara, Cafelere, Kuaförlere, Manav ve Temizlik gibi ve daha bir çok alana yönelik kartvizit tasarımları ile sizlerin ihtiyacına yönelik bir çok kartvizit şablonu sunmakta. Çeşitli meslek gruplarına ve sektörlere özel olarak sundukları hazır şablonların yanında site üzerinden kendi isteğiniz doğrultusunda da kartvizit tasarımları oluşturarak talep edebiliyorsunuz.

Kategorilendirme anlamında oldukça zengin olan Kartvizit Marketim de renklere göre dağılımlar da mevcut. Oldukça fazla alana yönelik kartvizitlerin yanında bir de renklere göre kategorilendirme olması oldukça güzel. Yüzlerce hazır şablondan birisinin sizlerin ihtiyacına cevap verebileceğini düşünüyoruz.

Bu yazımızda Avukart Kartvizitlerini ön planda tutarak değerlendirme yapacağız. Kartvizit Marketim’in bu mesleğe yönelik ve bir çok alan ve mesleğe yönelik oldukça geniş ürün yelpazesi olduğunu belirtmiştik. Ek olarak acil ihtiyaçlarınıza yönelik daha hızlı üretilen çözümler de hazır şablon olarak mevcut.

Bunlara ek olarak standarttan Kraft(doğal)ta oldukça zengin kartvizit baskı çeşitleri mevcut. Ortalama olarak seçtiğiniz baskı çeşidine göre 3 iş günü ile 12 iş günü arasında değişen sürelerde kartvizitleriniz teslime hazır hale gelebilmekte. Bu süre tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda değişkenlik gösterecektir belirtelim.

Özetle bir kartvizit ihtiyacınız var ve kafanızda çok net bir tasarım yok ise Kartvizit Marketim’de yer alan şablonlardan birisini seçebilir ve buna ek olarak da kendi tasarımınızı oluşturarak siparişinizi verebilirsiniz.

Başka bir yazımızda görüşmek üzere…

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz