Kadıköy Fakir Teknik Servis Her Zaman Yanınızda!

0

Süpürgelerin işi pisliği temizlemek olduğundan, uzun sürede bakımsızlıktan kaynaklanabilecek durumlarda makinenizde aksamalar veya bozulmalar meydana gelebilir. Bu nedenle her zaman önerdiğimiz ilk şey elektronik aletlerinize düzenli bakım yaptırtarak makinenizi uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanmaktır.

Temizlik robotu isminin hakkını veren akıllı süpürgeler de piyasada bulunmaktadır. Elinize kumandayı alarak tek tuş basıyorsunuz ve robotunuz sensörler yardımıyla kendi kendine temizleme eylemini gerçekleştiriyor. Fakir Servis Kadıköy şubelerinin yetkili firmaları ve özel teknik servis firmaları arasında yaşanan rekabet ise fazlasıyla görülmektedir. Bizim özel bir teknik servis olmamızın müşterilere sağladığı rahatlıklardan birisi hem orijinal hem de eş değerde farklı markalara ait parçaları müşterimizin tercihine sunmaktır.

Teknik servis ekibimiz parça önerisinde bulunurken yıllardır biriktirdikleri bilgileri ve tecrübeleri üzerinden konuşmaktadırlar. Alınan eğitimlerin verdiği bilgi altyapısı, başladıkları günden beri sorunlu makinelerin tamiratında kazandıkları deneyim ile süpürgelerinizde oluşabilecek tüm arızaları çözümlemekte uzman haline gelmiş ekibimiz 7/24 hizmete hazır bir şekilde sizlerin telefonlarını beklemektedir.

Teknik servis şirketimiz, süpürgeler üzerine Fakir servis Kadıköy şubesinde çalışan servis elemanları kadar marka üzerinde hakim ve teknik konuda da bir mühendis kadar çalışma prensibi üzerine bilgilidir. Çoğu temizlik robotunun markalar farklı olsa da çalışma prensipleri genelde aynıdır. Fakat marka adı altındaki yetkili servislerin makineden daha iyi anladığına dair yanlış bir algı vardır. Müşterilerimizin satın aldığı her parçanın 2 yıllık garanti süresi mevcuttur.

İstanbul Fakir Servis adres ve telefon bilgileri için https://www.servisgaranti.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz