Yaz aylarında çoğu kişi dışarıdaki bunaltıcı sıcaktan kaçmak için klima karşısına geçip uzanarak, televizyon seyretmeyi tercih edebilir. Tabi bu aletler herhangi bir aksaklıktan dolayı sorun çıkararak sizden teknik servis çağırmanızı isterler.

Teknik servisler her daim ellerinde tornavida ve kablo ile bekleyen, elektronik aletlerimizin dilinden anlayan ve bize tercüme eden eğitimli, donanımlı kişilerdir. Bu arkadaşlar özel veya kullandığınız markanın yetkilisi olan servisin çalışanlarıdır. İzmir LG Servis veren işyerimiz ile en ufak sorunda veya kafanıza takılan sorularda iletişim sağlayarak bilgi alabilirsiniz. Son yıllarda artan özel servisler yetkili servislerin önüne geçerek büyük bir rekabet yaratmıştır. Gerek işçilik ve hızlı çözümler, gerek ise orijinal parçaların dışında ona eşdeğer farklı marka ve bütçe dostu parçaların kullanılması olsun ilgiyi üzerine çekebilmektedir.

Televizyon ve klimalarınızda oluşan arızaların çözümü dışında, düzenli bakımlar için de servisimiz ile görüşebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Bu şekilde makinelerin ömrünü uzatabilirsiniz, bozulabilecek bir parçanın önceden tespit edilmesi ile daha farklı sorunların çıkmasını engelleyebilirsiniz. Servis bünyesinde çalışan takım arkadaşlarımızın belli eğitimler almış olduğundan teknik bilgilerine güvenerek, istenilen değişiklikleri içiniz rahat bir şekilde onaylayabilirsiniz. 7/24 hizmet imkanı sağlayan servisimizde değişiklik yaptığımız her parçanın 2 yıl garantisi olduğunun da altını çizelim. Amacımız televizyon veya klimalarınızı onarmanın dışında işimizi dikkatli ve planlı bir şekilde gerçekleştirerek, aletlerinizi hem en verimli şekilde hem de uzun süre sorunsuz kullanmanızı sağlamaktır.

Detaylı bilgi ve servis hizmeti almak için https://www.servislg.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz