Isıtma sistemleri elektroniği günümüzde çok sayıda vatandaşımızın evlerinde, iş yerlerinde bulunmaktadır. Kullanımı ve ısıyı eşit dağıtması gibi önemli nedenlerden dolayı tercih edilen bu sistemlerin başında kombiler gelmektedir. En yaygın çeşitlerden biri olan yoğuşmalı kombi sistemlerinde akla gelen ilk marka olma özelliğini senelerden beri kimseye kaptırmama başarısını sağlayabilmiş olan İmmergas sizlere en iyi kombileri bütçe dostu fiyatlar ile sunmaktadır. Kombi sistemleri bilindiği üzere uzmanlık gerektiren kurulumları, bakım ve montaj işlemlerini de zorunlu kılmaktadır.

Sadece İmmergas’tan kombi satın almanız yetmez, bu cihazları monte edecek, bunların düzenli bakımını yapacak, bağlantı güvenliklerini sağlayabilecek olan uzman teknik servis firmalarına da ihtiyaç duyacaksınız. Bu aşamada firmamız İstanbul İmmergas Servis devreye girerek İstanbul’daki tüm İmmergas teknik servis ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermeyi başaran firmalardan bir tanesidir.

İmmergas ısıtma sistemlerinin kalitesini aratmayacak şekilde uzman kadromuz ile birlikte size sunduğumuz hizmetlerimiz son derece hızlıdır. Bu nedenle aynı gün servis imkanımız bulunmaktadır. Bu hizmetimiz çok sayıda kullanıcıyı bekleme işkencesinden kurtararak uzman kadromuz da zamanı verimli kullanarak profesyonelliği kısa zaman ile birleştirmekte ve sizlere hızlı servis hizmeti sunmaktadır. Uyguladığımız bütün servis hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Çağrı merkezimizde 7/24 görev yapan müşteri destek elemanlarımız sayesinde ürünlerinizin servis süreci hakkında dilediğiniz zaman bilgi sahibi olabilecek, merak ettiğiniz her konuyu bize danışabileceksiniz. İstanbul dışındaki illerde de hizmet talebi alan firmamız parça değişimi de yapmaktadır.

Bu tip onarım durumlarında kullanmakta olduğumuz parçalar kesinlikle % 100 orijinaldir. Siz de İmmergas sahibi olmanın ayrıcalıkları ile tanışmak için İstanbul İmmergas Servis firmamızı ziyaret edebilir ya da bize en kısa yoldan, iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz