İstanbul’da kalabalık bir çalışma kadrosu ile özel servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Electrolux Servisi adresinden hizmet almak çok kolay! Eğer henüz bilgi sahibi değilseniz ya da bizi tanımıyorsanız fikir sahibi olmanız adına iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Kapılarımız herkese açık ve farklı markaların ürün kullanıcıları da dilerse bilgi almak adına bizi arayabilir ve sorularını iletebilir. Electrolux için hizmet veren çok sayıda firma var ve birçoğu da özel servis olarak hizmetlerine devam ediyor ancak kalite farkı ile birlikte bir adım önde yer almayı da başarıyoruz. Bu başarımızı sizinle paylaşmak ve taçlandırmak için buradayız!

Geniş ve kalabalık bir aile olduğumuzu düşünüyoruz ve bu aileye dilediğiniz an sizler de dahil olabilirsiniz. Özel servis olmamız belki akıllara birtakım soru işaretlerini getirebilir ancak merak etmeyin bizi aradığınızda ve sorularınıza yanıt aldığınızda aslında doğru tercihin bu firma olduğunu sizler de anlayacaksınız.

Kaliteyi sizinle buluşturmak ve sizlere her daim daha iyisini sunmak için gereken her şeyi yapıyoruz. Bugüne kadar olumsuz bir yorum almadık ve alacağımızı da düşünmüyoruz. Electrolux Servisi ile birlikte ürünlerinizdeki değişimi yakından takip edebilir ve sizler de firmamızın kalitesine ortak olabilirsiniz. Ürünlerinizin modeli ne olursa olsun tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz.

Bu işe hakim çok sayıda deneyim sahibi personele sahibiz ve bu personel kadrosu sayesinde 10 yılı geride bırakmış durumdayız. Kaliteye değer veren ve aldığı sorumlulukları en iyi şekilde yerine getiren bu ekibi tanımak ister misiniz? Vakit kaybetmeden iletişim numaralarını adam bizlere ulaşabilir ve yetkili personel ile de birebir iletişim kurabilirsiniz.

WEB ADRESİ: https://www.electrolux-servis.co

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz