Günümüzde farklı formda cihazlarda kullandığımız farklı işletim sistemleri mevcut. Bu işletim sistemlerine yönelik oyun ve uygulamaları, platformların uygulama mağazalarında aramak/denemek gibi süreçler için yeterli zamanımız olmayabilir.

Bugün sizlere önereceğimiz site sayesinde Windows, iOS, Android ve Symbian platformlarına yönelik sayısız oyun ve uygulamayı bulabileceksiniz.

iosAPKindir sitesi üzerinden çeşitli platformlara yönelik oyun ve uygulamanın yanı sıra çeşitli müzik içeriklerine ve gündemdeki gelişmelere de ulaşabilirsiniz.

Bugün size iosapkindir.com üzerinden indirebileceğiniz slayt yapma programından da bahsedeceğim. Arayüzü Türkçe dil desteği sunan bu program sayesinde bilgisayarınızdaki görseller arasında geçiş efektleri ve çeşitli animasyonlar ile harika slaytlar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca mp3 formatında ses dosyaları da ekleyerek slaytlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Slayt yapma programı ile oluşturduğunuz slaytları mp3 formatında ses dosyalarınızı eklediğiniz fotoğraflarınızla Full HD çözünürlüğünde AVI, MKV veya WMV formatlarında kayıt edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz