İlkom Vegan Ürünleri Detaylı İncelemesi

0
İlkom Vegan Ürünleri

İlkom Kolonyaları, kurulduğu ilk günden itibaren insan sağlığını en önde tutan çalışma prensibiyle, en sağlıklı kolonya ve kokuları üretmenin gururunu yaşamıştır.  Dünya genelinin her alanda daha organik bir tüketime geçme çabası İlkom’un çalışmaya başladığı ilk günden itibaren uyguladığı yöntemlerle örtüşmektedir.

Kolonya, çok uzun yıllardır Türkiye’de kullanılan ve üretilen bir kokudur. Son yıllarda kozmetik alanında ürün denemelerinde hayvanların kobay olarak kullanılması maalesef hiçbir sorumluluk örneği taşımamaktadır. Her zaman doğayı koruyan, doğal yaşamı koruyan ve destekleyen, çevreye zararlı olmayan ürünleri çıkartmayı kendine hedef edinen İlkom, Ar-Ge çalışmalarını bitkisel kullanımla yapmış ve sonuçlarını başarılı bir şekilde almıştır.

Vegan Sertifikası alan ilk kolonya İlkom

30 yılı aşkın sektör tecrübesi ve kaliteli Ar-Ge çalışmalarıyla her zaman bitkisel laboratuar testleri gerçekleştiren İlkom Kolonya, hayvanlarla ilgili hiçbir çalışmaya mecbur kalmadan Türkiye’nin sertifikalı ilk vegan kolonyasını üreterek çok başarılı bir işe imza attı.
Pandemi’de kolonya tüketiminin en üst seviyeye çıkmasıyla birlikte, kişisel hijyen ekipmanları ve dezenfektanların da kullanılmasıyla birlikte her alanda vegan çalışmalar önem kazanmıştır.

İlkom Vegan Şampuanı

İlk vegan kolonyayı üreterek ve sertifikasını alarak haklı bir gurur yaşayan İlkom Kolonyası, aynı zamanda bitki özlü vegan şampuan üreterek ürün gamını yaygınlaştırmıştır.  Önce saygı ve sağlık mottosuyla ilerlerek, hayattaki tüm canlıların yaşam haklarına saygı duyan İlkom kolonya,  vegan ürünlere öncülük yapmaktadır.

İlkom Vegan Sıvı El Sabunu

Büyük ve küçük kolonya üretiminde vegan standartlarda üretimin yanı sıra, pandemi zamanında katkı sağlaması amacıyla vegan sabun markaları arasında en kaliteli İlkom Vegan sıvı el sabunu öne çıkmaktadır.

İlkom Vegan duş Jeli

İnsanlar giderek daha organik ürünlere yönelmekte ve doğal ürünleri tercih etmektedir. Bunun nedeni son yıllarda yapılan araştırmalarda ortaya çıkan alerjik ve cilt reaksiyonlarının artmasıdır. Bu yüzden ilk tercih olarak bitkisel özlü ürünlere yönelen insanların, vegan ürünleri kullanması çok olasıdır. İlkom vegan duş jeli ile en doğal ve sağlıklı bir kişisel bakım ürününü portföyüne almıştır.

İlkom vegan oda spreyi

İş yeri, ev, kafe insanın olduğu yer temiz kokma beklentisi içindedir. Kokuların insanın psikolojisini etkilediği düşünüldüğünde güzel kokuların yayılması, güzel olumlu düşüncelere sevk eder. Olumlu bir havanın oluşması için oda spreyleri bulunduğunuz ortama bu havayı yansıtacaktır. İlkom vegan oda spreyi alerjik reaksiyonların önüne geçerek sağlıklı bir ortamda, güzel kokular içinde kaliteli zaman geçirmenize olanak tanıyacaktır.

İlkom vegan hijyenik el temizleme jeli

Pandemiyle birlikte kullanılan kolonya ve dezenfektanlar sonrasında aşırı kullanıma bağlı oluşan cilt sorunlarına çözüm olarak İlkom vegan dezenfektan hijyenik el temizleme jelini üretmiştir. Çok sık ellerimizi dezenfekte işlemini yaparken kimyasal ürünlerle temas sonucu yaşanan bu sorunu, bitkisel özlü vegan kozmetik ürünleri ve İlkom vegan kolonya çeşitleri ve vegan dezenfektan hijyenik el temizleme jeli ile atlatabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz