Filipinli Bakıcı Arıyorsanız Filipinlibakici.biz Sitesine Güvenebilirsiniz

0
Filipinli bakıcı

Filipinli bakıcıların işlerindeki başarısı hakkında olumlu geri bildirimler arttıkça bu bakıcılarla çalışmak isteyen insanların sayısı da hızla artıyor. Hasta bakıcısı, bebek bakıcısı, dadı ya da çocuk bakıcısı ihtiyacı olanların güvenli bir şekilde Filipinli bakıcılara ulaşabilmesi için Damla Danışmanlık tarafından önemli bir hizmet yürütülüyor.

İnsan kaynakları konusunda yıllardır hizmet veren Damla Danışmanlık, hizmet sektöründe güvenin adresi olmuştur. Firmanın hizmetleri ile bugüne kadar binlerce kişiye iş bulunurken bir o kadar kişi ya da aile de aradığı elemanı bulmuştur. İnternet arama motorlarında Filipinli bakıcı arıyorum ya da Filipinli bakıcı İstanbul araması yapanlar kolayca firmaya ulaşmaktadır.

Damla Danışmanlık Filipinli Bakıcı Bulma Hizmeti

Türkiye İş Kurumuna bağlı olarak yasal zeminde yürütülen hizmet kapsamında Damla Danışmanlık Filipinli bakıcılarla anlaşmalar yapıyor. Firma sistemine birçok bakıcının CV’sinin kaydı yapılıyor. Filipinli bakıcı arayan danışanlar Damla Danışmanlık ile irtiibata geçtiklerinde aradıkları özellikler bildiriliyor. Firmaya kayıtlı bakıcı adayları içinden danışanların taleplerine en uygun özellikte olan kişi ya da kişiler seçiliyor.

Damla Danışmanlık yetkilileri bakıcı adayını belirledikten sonra iki tarafı davet ederek kendi ofislerinde bir araya getiriyor. Firma yetkilileri ile birlikte yapılan toplantı sonucunda anlaşma sağlanırsa bir sözleşme imzalanıyor. Sözleşmede taraflar karşılıklı edimleri yerine getirmek üzere yükümlülük altına girerken Damla Danışmanlık da bakıcılık hizmetinin herhangi bir sebeple uzun süreli olmaması halinde yeni bakıcı bulmayı kabul ediyor.

Anlaşma sağlandığında Damla Danışmanlık da bakıcının bir aylık maaşı kadar ücret almaya hak kazanmış oluyor.

Filipinli Bakıcı Özellikleri

Filipinli kadın bakıcılık hizmetlerinde tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Bunlardan en önemlilerinden biri dil öğrenme konusundaki yetenekleri ve İngilizceye tam hakim olmalarıdır. Bebek ve çocuk bakıcılarının yabancı dil bilmesi çocukların İngilizce öğrenmesi hususunda çok önemlidir. Küçük yaşta İngilizceye hakim bir kişiyle birlikte yaşamak dil öğrenimine önemli katkılar sunacaktır.

Filipinli bakıcıların temizlik ve düzene önem verdikleri gözlenir. Kendi kişisel bakımlarına, yaşadıkları evin düzenine ve sorumluluk alanlarına giriyorsa çocukların kişisel bakımına özen gösterirler. Hele de ev işlerine destek olmak için de anlaşma yapılmışsa bu özellikleri daha da önemli hale gelir. Filipinlilerin yemek konusunda da becerikli olduğu bir gerçektir. Asya’nın harika yemeklerini yaparak çalıştıkları evlerin mutfak kültürünü geliştirebilirler.

Filipinli bakıcıların kültür yapısı ülkemiz insanıyla benzeşir. İnsan ilişkileri güler yüzlü ve sıcaktır.

İşlerinde titiz ve disiplinlidirler. Baştan savma iş yapmazlar. Çocuklarla iletişimleri gayet iyidir. Çocuk eğitimine önem verirler ve bildiklerini sabırla anlatabilirler. Çünkü karakter yapıları sabırlı ve anlayışlıdır. Dürüstlüğe ve etik kurallara önem verirler.

Filipinli Bakıcıların Talep Ettiği Ücretler

Filipinli bakıcılar yerli bakıcılara göre daha az ücretle çalışabilir. Elbette ücretler yapılan işe göre belirlenecektir. Bakıcılık yanında ev işlerinde de çalışılıyorsa ücret biraz daha artabilir. Ancak her durumda Filipinli bakıcılarla ücret konusunda anlaşmanın daha kolay olduğu söylenebilir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz