Günlük hayatımızda işimizi pek çok alanda kolaylaştıracak birçok ürün kullanmaktayız. Halılarımızın temizliği ve yerlerin kirli görünmemesi için kullanmış olduğumuz ürünlerden bir tanesi de süpürgelerdir. Süpürgeler, çok amaçlı olarak kullanılmakla beraber, ülkemizde süpürge satışı alanında öncü gelen markalardan bir tanesi de Fakir markasıdır. Hem bir Alman markası olması hem de üstün teknolojik vasıfları ile ülkemizde bu marka çokça benimsenmekte ve çokça kullanılmaktadır.

Biz de Fakir marka cihazınızın bozulması durumunda hizmet veren Fakir servis kurumları arasında bulunmaktayız. Bizden destek alarak bozulan cihazınızın onarımını gerçekleştirebilirsiniz. İletişim için http://www.fakirservis.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne yapmaktayız?

Fakir süpürge servis olarak en kısa sürede maksimum verimli hizmeti sunmak konusunda üstün çaba harcamaktayız. Bize ulaşan ve hizmetini bizden alan birçok müşterimizin bu alanda memnun olduğunu söylesek hiç de yanılmış olmayız. 1 yıl boyunca sunmuş olduğumuz işçilik ve parça garantileri ise işin yalnızca bir parçası. Bizi arayın uygun zaman dilimi için randevu oluşturarak bozulmuş olan cihazlarınızı yaptırın.

Bu şekilde hizmet veren firmamızın çok sayıda müşterisinin bulunmasının esas sebebi budur. Daimi olarak hızlı hizmet sağlamakta, sizleri memnun etmeye çalışmaktadır. Usta ekiplerimiz bu alanda son derece tecrübelidir. Aynı işi yıllardır yapmakta olarak bilinmekte, sürekli olarak aynı alanda çalışma göstermektedirler. Bu sebepten ötürü bizi tercih edin, pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz