Evlerimizde Kullandığımız Havlupanların Detaylı İncelemesi

0
Havlupan

Evlerimizde kullandığımız havlu ısıtıcı ürünler, elektrikli, sulu ve yağlı olarak farklı özelliklere sahiptir. Elektrikli havlu ısıtıcı ürünleri, ivigo firması tarafından, elektrikli ısıtıcılar ve panel ürünler olarak sunuluyor. Elektrikli havlu ısıtıcıların, montajı kolaydır ve herhangi bir tesisata ihtiyaç duyulmamaktadır. Duvara askı yöntemi ile mutfak, çamaşır odası ve banyo gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Havlupanlar, çalıştırıldığında, havluların ısıtılmasını, kurutulmasını ve ortamın ısınmasını sağlamaktadır.

Havlu Isıtıcıları

Havlu ısıtıcılar, dijital ve profesyonel havlu ısıtıcıları olarak iki bölümde sunuluyor. İvigo firması, havlu ısıtıcı ürünlerin tüm özelliklerini paylaşarak, tüketicilerini bilgilendiriyor. Evlerimizde kullandığımız havlupanlar, kulanım yerlerine göre uygun ebatlarda tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı sağladığı için elektrik fişi takıldığı anda kullanılmaya başlanabilmektedir. Isı ayar kontrol seçenekleri bulunduğu için ideal sıcaklık ayarlarını yapabiliyoruz.

havlupan - dijital ısıtıcı

Dijital Isıtıcılar

İvigo dijital ısıtıcı ürünleri, tüm alanlar için özel tasarımlarla üretilmektedir. Evlerimizde kullandığımız havlu ısıtıcıları arasında dijital özellikli olanlarda vardır ve uzaktan kumanda ile istenilen ayarlar yapılabilmektedir. Elektrikli ayak ısıtıcı ürünleri arasına yer alan fanlı modelleri, tüm alanın ısınmasını sağlamaktadır. Dijital ayarı ile sabit ısı ayarı yapılabilmekte ve konforlu kullanım sağlamaktadır. Havlu ısıtıcılar, panel ürün grubunda yer alıyorsa, bunları, kalorifer tesisatına bağlı olarak monte edilebilmektedir. Sulu sistemli olduğu için su sıcaklığı ile ısıtma ve kurutma işlemleri yapılabilmektedir.

havlu radyatörleri

Havlu Radyatörleri

Havlu radyatörleri, mekanlarda daha geniş alan oluşturmak ve yer kaplamaması için tercih edilmektedir. ivigo yağlı radyatör ürün seçenekleri arasında, havlu radyatörlerine de yer veriyor. Havlu radyatörleri, dinamik tasarımları ile modern görüntüler oluşturmaktadır. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilmesini sağlamaktadır. Evlerimizde kullandığımız havlu radyatörleri, yüksek ısıtma gücüne, standart renk seçeneklerine, ısıtma ve kurutma özelliklerine sahiptir. Genellikle banyolarda kullanıldığı için banyoların her zaman sıcak olmasını sağlayacaktır. Mutfak gibi yerlerde kullanılacağı zaman duvar ve diğer ürün renklerine uyumlu renk seçeneklerini kullanabiliyorsunuz.

zarif tasarımlı havlupan

Zarif Tasarımlı Havlupanlar

Evlerimizin banyo, mutfak gibi yerlerde, fazla yer kaplamaması ve en iyi faydayı sağlaması için kullandığımız havlupan ürünleri zarif tasarımlardan oluşabilmektedir. İvigo tarafından sunulan havlu ısıtıcı ürünler, ev, ofis, restoran, kafe gibi tüm alanlar için zarif tasarımları ile şıklık katarken istenilen sıcaklığın oluşmasını sağlamaktadır. Kullanıldığı yerlerde, havlu ve diğer kumaş ürünlerinin kısa sürede kurutulmasını ve ısıtılmasını sağlamaktadır. Duvar dekoruna uygun seçim yapıldığında, dekoru tamamlayıcı özelliği ortaya çıkacaktır.

Profesyonel Havlu Isıtıcıları

İvigo, evlerimizde ihtiyacımız olan havlu ısıtıcılarının en iyilerine sahip olabilmemiz için yeni ürün geliştirmeleri yapıyor. Profesyonel havlu ısıtıcıları, nemden etkilenmediği için güvenli kullanım sağlıyor. Zaman ayarı ve ısı ayarı gibi işlemler, dijital ekranı ya da uzaktan kumandası kullanılarak yapılabiliyor. Elektrik kablo toplayıcı kutusu, elektronik kontrol kutusunun arkasında bulunmakta her türlü görüntü kirliliğini önlemektedir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz