En Son Oyun İncelemeleri Hubogi.com’da!

0

Dünya genelinde milyarlarca insan oyun oynamakta ve yeni oyun haberlerini sabırsızlıkla beklemektedir. Son yıllarda geliştiricilerin rekabetleri ile oyunlar oldukça gelişme gösterdi ve bu gelişim hız kesmeden devam ediyor. Dünya genelinde popüler oyun incelemelerine bakacak olursak kuşkusuz ilk akla gelecek oyun Resident Evil olur.

Oyun dünyası içerisinde belki de en uzun soluklu seri olan bu oyun, Resident Evil 7 oyun severler ile birlikte yoluna kaldığı yerden devam ediyor. Üretici ve fikir sahibinin Shinji Mikami olan serisinin doğusu 1996 yılına dayanıyor. Her yeni çıkan seri ile hayranlarını heyecanlandıran Resident Evil bu son oyununda da oldukça iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Hikaye olarak tüm serilerde olduğu gibi yine korku dolu bir macera oyun severleri bekliyor. Hikaye üç yıl önce eşini kaybettiğini sanan kahramanımız Winters’ın eşinden birden haber alması ile Louisiana eyaletindeki Dulvey kasabasına gelişi ile başlıyor.

Güzel grafikler ve sinematikler sonrasında kontrol oyuncuya geçiyor ve serüven başlıyor. Grafik olarak göz dolduran bir yapım olduğunu söylememek olmaz. Oyunun PC versiyonunda 4K desteği görsele önem veren oyun severleri sevindirici bir haber.

Oyun fiyatları konusunda Resident Evil 7 PlayStation Store’da 209 TL, oyun PC platformunda hardcopy olarak 190 TL civarında fiyatlandırılmaktadır. Oyun incelemelerinde bir diğer oyun belki de dünya üzerinde spor oyunlarında en popüleri olan EA Sports üretimi Fifa serisi. Fifa 18 bu yılın belki de en merakla beklenen oyunlarının ilk sıralarında yer alıyor.

Bu sene yenilenen oyun motoru ile büyük ses getiren EA Sports bu yılda yeni seri ile oldukça iddialı bir şekilde giriş yapacağının sinyallerini veriyor. Fifa 17 ile başlattıkları Senaryo modu olan Alex Hunter ile yolculuk kimi Fifa severler tarafından eleştirilse de birçok kişi tarafından sevilmişti.

Bu sezonda Alex Hunter modunu devam ettirecek olan EA Sports Fifa 18 oyun fiyatlarını farklı paketler halinde kullanıcılara sunuyor. PlayStation 4 için kapak resmi için anlaşılan Cristiano Ronaldo özel paket fiyatı 380 TL civarında belirlenmiş durumda. Bu paket için PC platformunda fiyat ise 330 TL olarak belirlenmiş durumda şuan da ön siparişleri başlayan oyun için ön sipariş indirimi avantajı bulunuyor. Daha fazlası için hubogi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz