Ege Merkez Teknik Servis hizmetleriyle tüm İzmir’de!

0
Merkez Teknik Servis

Ege Merkez Teknik servisi bünyesinde kombi, klima ve beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti vermektedir. Profesyonel teknisyenleri ve araçlarıyla İzmir’in tüm bölgelerine hizmet veriyor. Servis hizmeti için servis kaydını kolay bir şekilde 7/24 Ege Merkez Teknik web sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gerçekleştirilen tüm hizmetler için 1 yıl garanti sunan firma ek olarak klima ve kombi ürünleriniz için periyodik bakım hizmetleri de sunmakta.


İzmir’in her semtinden tüm servis talepleriniz için profesyonel beyaz eşya teknik servisini arayabilir, ister randevulu ister gün içi teknik servis hizmetini deneyimleyebilirsiniz.
Ege Merkez Teknik servis bünyesinde verilen Kombi Servisi İzmir’in tüm bölgelerinde veriliyor. Sunulan 1 yıllık garanti tüm tamir ve onarım hizmetlerinde veriliyor. Garantinin kapsamında sadece parça garantisi sunulmuyor. Parça garantisine ek olarak işçilik de sunuluyor. Parça stoğu sayesinde gün içi teknik servis hizmetini de sizlere sunuyor. Ege Merkez Teknik servisinden aldığınız tüm kombi teknik servis hizmetlerinde teknik servis ekipleri kombinizin onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size onarım garanti evraklarını onaylayarak bırakmakta. Garanti evrağında giderildiği işlenen sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz servis kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Kombinizde yaşanan aynı sorun giderilinceye kadar ücretsiz onarım ve servis hizmeti alabilirsiniz.


Ege Merkez Teknik servis bünyesinde verilen Bosch Buca servisi vermiş olduğu tüm hizmetlere 1 yıl parça ve onarım garantisi sunmaktadır. Profesyonel Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Servis hızlı ve gün içi teknik servis hizmeti sağlayan fimra müşteri memnuniyetini arttırmayı prensip edinmiştir. Beyaz eşyalarınız ve klimarınız için de kombi işlemlerindeki garanti süreçleri aynı şekilde geçerlidir. Garantili olarak çözüme kavuşturulan sorununuz tekrar ettiğinde sorununuz giderilene kadar ücretsiz beyaz eşya, klima ve kombi onarım ve servis hizmeti alabilirsiniz.


Detaylar için: egeservisizmir.com

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz