Digiturk Fatura Tasarımını Değiştirdi; Eski Faturalarınıza Erişim Olmayabilir!

0

beIN MEDIA GROUP’un yan kuruluşu hâline gelen Digiturk’le ilgili bir “inceleme” tarzı yazı yazmıştık. Geçen gün e-postama “Digiturk” fatura maili gönderildi. Tasarımında birazcık değişiklik yapılmış durumda. Bundan kaynaklı Online İşlemler’de de kısa süreli bir hata yaşanıyor şu an. Eski faturalarınıza uzun süre geçtikten sonra erişemez seniz Digiturk’le kontak kurun. Online İşlemler’de fatura PDF’i için tıkladığınızda böyle bir hata alacaksınız. 

Yeni fatura ve eski fatura tasarımın sizlere aktaracağım.  Bu Digiturk tarafından yollanan eski fatura örneği:

Buda yeni yollanan faturaların örneği:

Açıkça söylemek gerekirse; fatura yakınlaştırılmış. Bu boyutta Digiturk Play faturası kesiliyordu. E diyeceksiniz ki Digiturk Play faturalı değil. Haklısınız ama Kurumsal firma olduğu için faturalandırmakla yükümlü Digiturk. Hatta Üye Numaram bile var lakin Digiturk Online İşlemler sadece TV için çalışıyor. Demek istediğim Digiturk Play’le aynı tasarımda kesmeye başlamışlar. Sadece TV faturasında kenarlar mor, Play’da kırmızıydı.

Şahsen eski faturalarımıza erişemiyoruz dünden beri. Tasarım değişmesi etki edecek mi bakalım faturalara. Bu arada faturalar şu maille yollanıyor: info@emailing.digiturk.com.tr Sonununa çok dikkat edin. “Digturk, Digirturk, Dijiturk olabilecek mail adreslerine asla aldanmayın.” Maile güvenemiyorsanız Online İşlemler’e girin kapı gibi resmî ödenmeyen faturalar listenize çıkar 🙂 

Digiturk iletişim adresleri: 0212 473 73 73 destek@digiturk.com.tr

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese iyi hafta ortaları dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz