Merhaba sevgili okurlarımız, bu yazımızda sizlere Digiturk beIN SPORTS 22019 – 2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu‘nda geçerli olacak güncel beIN SPORTS fiyatlarını derliyoruz.

NOT: Ağustos ve Ocak 2020 itibariyle Digiturk fiyat güncellemesi yapmaktadır. Geçen ay fiyatlarda değişimler de oldu. Bizde size bunun detaylı anlatımını yapacağız.

beIN SPORTS 2019 – 2020 Fiyatları Ne Kadar?

Halk arasında hâlâ LİG TV olarak da bilinen beIN SPORTS, ülkemizde yayımlanan Süper Lig ve Türkiye Futbol Federasyonu Birinci Lig’ini kendi platformu Digiturk üzerinden şifreli olarak yayımlamaktadır.

Sporun Yıldızı Paketi: 129 TL / 12 ay taahhütlü. Taahhütsüz de alınabiliyor o zamanda fiyat farkı uygulanıyor. Kredi kartına 12 ay taksitle 99 TL olarak sunuluyor. Not: Engelli müşteriler taahhütsüz fiyat üzerinden yüzde 50 indirim alabiliyorlar.

Taraftar Paketi: (Beşiktaş-Galatasaray-Fenerbahçe: 99 TL 12 ay sözleşmeli. Taahhütsüz de alınabiliyor. Yine engelli üyelere taahhütsüz fiyattan yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Taraftar Paketi Trabzonspor: Trabzonspor üç büyükler haricinde 89 TL/ 12 ay taahhütlü olarak sunuluyor. Taahhütsüz olarak da alınabiliyor. Engelli üyeler taahhütsüz fiyattan yüzde 50 indirim alabiliyor.

Yıldız Dolu Paket: Süper Lig’in bütün maçlarına ek beIN BOX OFFICE harici bütün kanalları içeren YDP, 159 TL / 12 ay taahhütlü olarak sunuluyor. Taahhütsüz olarak da alınabilen paket yine engelli üyelere taahhütsüz fiyattan yüzde 50 indirimli sunuluyor.

Paketler için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz