Beyaz eşyalar, gündelik hayatta en sık kullandığımız demirbaş eşyaların başında gelmektedir. Dolayısıyla, beyaz eşyalarımız arızalandığında hemen giderilmesini isteriz. Beyaz eşya servisi olarak her türlü arızalarınızda kaliteli ve en doğru hizmetleri sizlere sunmaya çalışmaktayız. Teknik ekibimiz başta olmak üzere tüm personelimiz, garantisi bitmiş olan beyaz eşyalarınızın sorunlarıyla ilgili büyük bir titizlikle hizmet vermektedirler.

Çekmeköy Arçelik servisi olarak, 20 yıldır beyaz eşya bakım ve onarımı konusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli servis hizmetleri sunmaktayız. Beyaz eşya arızalarınızla ilgili servis talepleriniz için firmamızı aradığınızda, sizden arıza ile ilgili kısa bilgiler alınmakta ve mümkün olduğunca aynı gün içine randevu verilmektedir. Teknik ekiplerimiz sizden alınan bilgiler doğrultusunda hazırlıklarını yapmakta ve randevularına gitmektedirler. Randevusuna zamanında giden elemanlarımız, onarım çalışmalarına başlamadan önce arızanın kesin olarak belirlenmesi arıza tespit çalışması yapmakta ve onarım çalışmalarına sizin verdiğiniz onay sonrasında başlamaktadırlar.

Onarım esnasında değiştirilen parçalar, cihazınızın orijinal ve garantili yedek parçası olup, isimsiz ve garantisi olmayan yedek parçalar kullanılmamaktadır. Firmamız, onarım çalışmalarından sonra 1 yıl süreyle geçerli olan ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Garanti süresinde yapılan onarımdan kaynaklanan herhangi bir sorun oluştuğunda, bu sorunu ücretsiz olarak gidermektedir.

Taşdelen Arçelik servisi olarak, 7/24 kesintisiz servis hizmetleri ile çalışma günleri ve mesai saatleri haricinde oluşan beyaz eşya arızalarınıza servis hizmetlerini aralıksız olarak sunmaktayız. Bununla birlikte gezici servis uygulamalarımız sayesinde, ummadığınız bir zamanda oluşan beyaz eşya sorunlarınız en yakın gezici ekibimiz yönlendirilerek hızlı bir şekilde giderilmektedir.
Sancaktepe Arçelik servisi olarak, garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın daha uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlamakta, sorun yaşadığınız beyaz eşyalarınızı en uygun fiyat koşulları ve avantajlarla gidermekteyiz. Bizi arayın, kaliteli ve hızlı servis imkanlarımızdan sizler de yararlanın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz