Beylikdüzü Spor Salonu!

0

Beylikdüzü Spor salonu, bizim spor salonunu harika yapan nedir ? Düşük fiyatlar – fiyatlarımız düşük tutuyoruz ve basit ve anlaşılır olduklarından emin oluyoruz.Yüksek kaliteli spor salonları – en gelişmiş ekipmanlarla spor salonlarımız en yüksek standartlarda tasarlanmakta ve muhafaza edilmektedir.

Sözleşme yok – size uygun olduğunda katılma ve ayrılma özgürlüğüne sahipsiniz. Çevrimiçi – telefonunuzdaki, tabletinizdeki veya bilgisayarınızdaki bir düğmeye dokunarak, katıl, kitap sınıflarına katıl ya da üyeliğini iptal et.Duşlu ve kilitli oda değişimi,Büyük serbest ağırlıklar ve kardiyo alanları,Ücretsiz başlangıç egzersizi,Konforunuz için tamamen klimalı,Sözleşme yok – İstediğiniz zaman bırakın

50 KG’ye kadar banklar ve dambıl ile muazzam serbest ağırlıklar alanı, 50’den fazla kardiyo, dayanıklılık, direnç ve fonksiyonel makineler, Uzman, eğitici Kişisel Eğitmenlerimizin yardımıyla ‘daha fazla ol’. Sıcak ve lüks soyunma odalarımız tertemiz, ferah ve güvenlidir, Spor salonunun hemen dışında değil, tüm perakende parkın her tarafında bol miktarda ücretsiz park yeri var. Beylikdüzü Beykent’de Adnan Kahveci Mah. Sayaca Caddesi Ekol Center Avm No:55 de Leo Sport House hepinizi bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here