ZANUSSİ marka ürün kullanıcılarının en çok tercih ettiği popüler adreslerden bir tanesi olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizi tanımayan ve henüz hizmet almayan ürün kullanıcıları için de detaylı bilgi vermek ve firmamızı tanıtmak istiyoruz.

Ürünlerinize değer katmanın yanı sıra servis hizmetlerinde siz değerli dostlarımıza güven aşılamak adına da gereken her şeyi yapıyoruz. Profesyonelliğin zirvesinde olan firmamızdan hizmet aldığınızda 1 yıllık garanti belgesi de sizlere teslim ediliyor. Bu belgeyi herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde kullanabiliyor ve ücretsiz olarak servis hizmeti alabiliyorsunuz. 1 yıl boyunca ürünleriniz koruma altında ve bu konuda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınızın garantisi de veriliyor.

Zanussi Servis Bakırköy – 444 78 56 AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Eğitim seviyesi bir hayli yüksek özel isimlerle çalışıyoruz ve uygulama konusunda da büyük başarılar elde eden bir çalışma kadrosu hazırladık. Bu kadroyu sizler de tanımak isterseniz eğer kapılarımızı çalabilir ve ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ekip sayesinde ürünleriniz değer kazanıyor ve daha yüksek verim elde etmeniz de daha kolay hale geliyor. Beklentilerinize yanıt verecek olan Zanussi Servis ekibimiz, sizleri en iyi şekilde misafir ediyor ve çalışmalar hakkında da detaylı bilgiler sunuyor.

Servis firmamıza ilettiğiniz eleştiriler ve var olan talepleriniz bizim için büyük önem taşıyor. Kendini tanıyan ve daha da önemlisi müşterilerini yakından tanıyan bir firmayız ve bunun meyvelerini de en iyi şekilde topluyoruz. Sizler de servis firmamızdan hizmet alabilir ve taleplerinizi de iletebilirsiniz. Sizlere değer veriyor ve daha iyisini yapabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Servis firmamız, haftanın her günü aktif olarak hizmet veriyor ve servis hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti prensibini ön planda tutuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz