Ay Takvimi Yılı İndirimi – Köpek Yılı – Steam!

0

Sitemizde altyapı iyileştirme çalışmaları nedeniyle; birkaç gündür sizlere yazı yayımlayamadık. Bu süreçten sonra tam gaz devam etmeyi hedefliyor ve yazımıza dönüyoruz.

15 Şubat – 19 Şubat arasında, binlerce iyi/kötü/orta düzey güzellikteki oyunlar indirimli oldu. Bu yazı; 17 Şubat 02.00 itibariyle yayımlanmış olup, bu süre zarfında indirim sayısı azalabilir.

 

İndirimde yer alan bazı oyunlar şunlardır:

  • Grand Theft Auto: III, Vice City, San Andreas, Vice City ve V
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • Garry’s Mod
  • Euro Truck Simulator 2

gibi birkaç popüler oyunda bu indirimde sizleri bekliyor. Bu indirimlerde Steam size istediğiniz ürünleri güzelce pazarlıyor bunu kabul edelim.

  

 

DİLİNİZE ÇEVRİLMİŞ OYUNLAR

Türkiye’de ikâmet ediyor ya da Steam’i Türkçe veya herhangi bir dilde kullanıyorsanız; sizin tercih ettiğiniz ana dile göre listelenecek oyunların yer aldığı kısımdır. O butona tıklarsanız örneğin ana diliniz İtalyanca ise  hesabınızda, o dilde yer alan oyunlar karşınıza çıkar.

 

KÜRATÖRLER

Steam gruplarından oluşturulabilen Küratör, Steam’de yer alan tüm oyunları; tavsiye edebilir, bilgilendirici içerik olarak yayımlayabilir, tavsiye etmeyebilir. Bende birkaç yazımda kendi Küratörümden bahsetmiştim. Birkaç tane daha oyun incelemesi yakında sitemizde olacaktır.

 

YENİ ÇIKANLAR

Steam‘de çıkışı hemen hemen yeni gerçekleşen ve varsa bugün çıkan oyunların tek liste hâlinde olduğu kısımdır. Buradan tüm yeni oyunları görebilirsiniz. (Steam) dışı oyunlar, daha sonradan Steam’e gelerek yeni çıkmış gibi listelenebilir.

 

STEAM İSTEK LİSTESİ

Steam hesabınızda daha önce mutlaka istek listenize ürün eklemesi yapmışsınızdır. İstek Listeniz’de yer alan tüm yazılım/oyun/videolara; Steam hesabınıza giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

 

İndirimlerin tümüne;

 https://goo.gl/HQKdqZ

linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz