Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Bakırköy’ün Her Noktasında Sizinle

0

Ülkemizin sanayi üretiminde kendisini geliştirmesi, ülke insanımızın geçmiş yıllarda evlerinde büyük kolaylık sağlayan teknolojik aletler ile tanışması Arçelik markası sayesinde olmuştur. Vatandaşlarımız Arçelik üretimi çamaşır makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri, televizyon, küçük ev aletleri gibi son derece önemli ve konforlu cihazlar sayesinde hayat standartlarını yükseltmişlerdir. Arçelik ülkemize önemli ölçüde katkılar yaparken vatandaşın hayatını kolaylaştırarak ülkemizin Avrupa toplumlarından geride kalmaması için büyük bir rol oynamaktır. Yıllardan beri kalite çizgisini çoktan kanıtlamış olan Arçelik ürünlerini tercih eden tüketiciler de Arçelik kalitesini her alanda arar olmuşlardır.

Firma olarak Bakırköy’de tüm Arçelik marka ürünleriniz için özel teknik servis hizmeti verirken sizi Arçelik kalitesinden mahrum bırakmayarak üstün hizmet çerçevesi içerisinde hizmet sağlamaktayız. Özel Bakırköy Arçelik Servis sizlere evlerinizin, ofislerinizin konforunu kesintisiz olarak yaşayabilmeniz ve yaşam standardınızı yüksek tutabilmeniz için uzman kadrosu ile beraber her zaman hizmete hazır bir biçimde Bakırköy’de hizmet sunmaktadır. Hizmet detaylarımız arasında özel aynı gün servis hizmeti, özel hızlı servis, aktif çağrı merkezi yani müşteri destek hattı, yedek parça destek ve değişimlerinde orijinallik ve bir yıllık servis garantisi bulunmaktadır.

Aynı gün servis imkânı ürünlerinizin onarım, bakım, parça değişimi gibi işlemlerinin aynı gün içerisinde yapılması anlamını taşır. Hızlı servis ise aynı gün yapılamayacak olan işlemlerin çok kısa bir süre içerisinde uzman teknik kadromuz tarafından tamamlanmış cihazlarınızın size teslim edilmesi demektir. Aktif çağrı merkezinde ise 7/24 çalışan müşteri destek ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. 1 yıllık garantili serviste de, yapacağımız işlemlerin bir senelik garantiyi bünyesinde barındırdığı anlamına gelmektedir. Siz de Arçelik marka tüm ürünleriniz için Özel Arçelik Servis İstanbul hizmeti almak için bize bilgilerimizden ulatabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz