Ankara Damla Nakliyat

0
Ankara Damla Nakliyat

Damla Nakliyat olarak nakliyat sektöründe oldukça uzun süredir popülerliğini koruyan bir firma olmaktayız. Bu süreç içerisinde profesyonel bir hizmet verdiğimiz için geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmeyi başarmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin hem eşyalarının güvenliğinden şüphe duymadıkları hem de uygun fiyatlı hizmet alabildikleri firmamız; sigortalı nakliyat hizmeti de vermektedir.

Hem şehir içi hem de Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız; alanında en başarılı firmalardan biri olmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarının fiziksel veya mekaniksel bir zarar görmemesi, aldıkları hizmetten memnun kalmaları, uygun fiyat ile en yüksek kalitede hizmet alabilmeleri için devamlı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Uygun Fiyat Politikası İle Taşımacılık Hizmeti

Firmamız kurulduğu günden bugüne; müşterilerinin beklentilerini karşılamak, hizmet verdiği müşterilerinin yüzlerini güldürmek gibi amaçları ön planda tutmaktadır. Bu yüzden hizmet kalitesini belirli bir seviyede korumamızın yanı sıra, gün geçtikçe hizmet kalitemizi daha da arttırabilmek için neler yapabileceğimizi düşünmekte ve buna göre bir yol izlemekteyiz. Bu konuda çalışanlarımızın da önemli bir katkısı olduğunu bilmekte ve çalışanlarımızı da hizmet anlayışımıza uygun kişiler arasından seçmekteyiz. Taşımacılık sektörü içerisinde kendisini yetiştirmiş, güler yüzlü, tecrübeli ve dinamik çalışanlar ile hizmet vermekteyiz. Firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin en çok tercih ettikleri hizmetler ise şu şekildedir:

  • Evden eve güvenilir nakliyat
  • Şehir içi hızlı nakliyat
  • Şehirler arası güvenli nakliyat
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı
  • Asansörlü nakliyat
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Eşya depolama ve saklama hizmeti
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Sigortalı nakliyat

Güler Yüzlü Taşımacılık Hizmeti

Ankara evden eve asansörlü nakliyat firması olarak; müşterilerimizin problemsiz bir şekilde bizden hizmet alabilmelerini ve güler yüzlü bir şekilde ayrılmalarını, proaktif hizmet anlayışımıza borçlu olmaktayız. Müşterilerimizin yaşayabilecekleri problemleri ekip olarak önceden tespit ederek, buna göre gerekli önlemlerimizi almakta ve taşımacılık hizmetini en problemsiz hali ile sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin güler yüzlü bir şekilde hizmetlerini almalarını sağlayabilmekteyiz.

Damla Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz; yoğun bir ilgi görmemizi sağlamaktadır. Uyguladığımız uygun fiyat politikası hakkında bilgi almak ve firmamız ile nakliye deneyimi yaşamak isteyen müşterilerimizin iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmaları yeterli olmaktadır.

Şehir İçi Hızlı Taşımacılık Hizmeti

Ankara şehir içi asansörlü nakliyat firması olarak da hizmet veren firmamız; oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir ve gerek sektördeki diğer nakliye firmaları, gerek nakliye hizmetine ihtiyacı olanlar olmak üzere birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Kurulduğumuz günden bugüne şehir içi nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin eşyalarını şehrin her köşesine taşımaktayız. Taşınacak olan eşya sayısına ve taşınacak olan adresin mesafesine göre değişen fiyatlarımız ile beraber; istenilen ile, ilçeye ve köye nakliye hizmeti vermekteyiz.

Güvenli Nakliye Hizmeti

Taşımacılık hizmeti almak isteyen kişiler için nakliye firmalarını değerlendirirken en önemli kriterlerden biri güvenlik olmaktadır. Maddi veya manevi değeri olan eşyaların taşınması konusunda oldukça endişeli ve önyargılı olan kişilerin, profesyonel bir nakliye firması seçmesi bu noktada önem kazanmaktadır.

Müşterilerimizin firmamızdan güvence talep etmeleri durumunda, Ankara sigortalı nakliyat hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ile beraber, eşyaların taşınma işlemi sırasında oluşan zararlar konusunda firmamız mesuliyeti üzerine almaktadır. Fiziksel olarak zarar gören eşyaların hasarlarını firmamız karşılamaktadır. Bu sayede müşterilerimizin içlerinin rahat olduğu bir nakliye deneyimi yaşamalarını amaçlamaktayız. Onları mağdur etmediğimiz gibi sigortalı nakliyat hizmetini de oldukça uygun fiyatlar karşılığında sunmaktayız. Ayrıca diğer hizmetlerimizde olduğu gibi hızlı bir nakliye hizmeti vermekteyiz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz