Amazon.com.tr

Geçtiğimiz günlerde 1 trilyon $ değere ulaşan Amazon çevrimiçi alışveriş sitesi, artık .com.tr uzantısı ile Türkiye Cumhuriyeti içerisinde de faaliyete resmen başladı.

Bugünden itibaren “50 TL ve üzeri alışverişlerde” ücretsiz teslimatla beraber milyonlarca ürünü güvenle temin edebileceksiniz.

Amazon Türkiye’de Faaliyete Başladı!

Jeff tarafından kurulan servis ülkemizden alışverişe açıktı fakat sadece yurt dışı olanaklı yani amazon.com olarak açıktı.

Amazon.com.tr Müdüründen Açıklama 

 

Amazon.com.tr Ülke Müdürü Sam Nicols, “Amazon olarak amacımız, müşterilerin internet üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi, cazip fiyatlarla sunan, dünya üzerindeki en müşteri odaklı şirket olmak. Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana, Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla yerli satıcımız ile beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Türkiye’deki faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu sayede, Türkiye’deki müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.” diyor.

 

7/24 Alışveriş İmkânı 

Artık Türkiye üzerinden gerek site, gerekse mobil uygulamadan alışveriş yapabileceğiz. Ürüne atılan yorumları okuyarak ürün tercihimizi belirleyebilecek, sorun yaşadığımız taktirde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebileceğiz.

 

Cazip Fiyatlarla Milyonlarca Ürün

Cazip fiyatlı olarak milyonlarca ürünü satacak Amazon Türkiye’nin sunduğu bazı fırsatlar şunlardır:

Amazon, Türkiye’deki müşterilerine, Türk ve dünya markalarından birçok ürünü cazip fiyat avantajları ile sunuyor. Amazon’un lansmana özel fırsatları arasında Paşabahçe Midas Çay Seti, Samsung Galaxy J7, Fitbit Alta HR, Regal LED TV gibi birçok farklı ürün ve daha fazlası yer alıyor. Türkiye’deki müşteriler bu fırsatları Amazon.com.tr’nin fırsatlar sayfasında bulabilecekler.

 

Amazon.com.tr Türkiye’deki Büyük ve Küçük İşletmlere Büyüme İmkânı Sağlıyor

Amazon, KOBİ’lere dünya genelinde yeni müşterilere ulaşma konusunda yardımcı olmak için, altyapı ve teknik hizmetlere bu zamana kadar milyarlarca dolarlık yatırım yaptı. Amazon.com.tr’nin açılması ile birlikte Türkiye’deki işletmeler, herhangi bir ürün listeleme ücreti olmadan ürünlerini kolaylıkla Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere satabilecek. Amazon bu işletmelere; listeleme araçları, 7 gün 24 saat online satış desteği, açık ve şeffaf satış koşulları, fiyatlandırma bilgileri, rapor ve analizler gibi satış artırmaya destek olacak hizmetler sunuyor.

 

Sizce Amazon Türkiye’de ne kadar başarılı olabilecek? Görüşlerinizi yorumlarda bekliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz