2K Games yayıncı indirimi ile Borderlands 3 yayımlandı!

2K Games, yeni serisi için kolları sıvadı

0
NBA 2K yayıncı indirimi

2K Games yayıncı indirimi kapsamında sevilen oyunlar oldukça uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Oyuncular da bu indirimleri takip ederek oyunlarını alıyorlar. Borderlands 3 Steam’de yayımlandı!

Serinin son oyunu uzunca bir süredir Epic Games platformunda yer alıyordu. Borderlands 3 bekleyen Steam müşterilerine müjde! İlgili oyunun yayımlanması şerefine yayıncı indirimi başladı ve oyun yüzde 50 indirimli olarak satılmaya başlandı.

Corona Virüs sebebiyle Türkiye genelinde ilk ve ortaöğretimde eğitime iki hafta ara verildi. Bu ara süresince bu indirimler de eklenirse oyuncular geçici olarak oyun şöleni yaşayacaklar. Peki hangi yapımlar indirimde?

2K Games yayıncı indirimi ile Borderlands 3 fırsatı

NBA 2K yayıncı indirimi

Hafta sonu süresince sürecek olan fırsatta her türden oyun için fırsatlar başladı. Strateji oyunlarının yanı sıra spor ve macera/aksiyon türündeki oyunlar da kampanyaya dahil. Söz konusu oyunları satın almadan önce, mağaza sayfalarını ziyaret ederek sistem gereksinimlerinizin yetip yetmediğine dikkat edin.

Çünkü bu durumda oyunu alıp saatlerce yükledikten sonra oynayamama durumu söz konusu olabilir. Ancak Steam’in iade politikası yer alıyor. Bu iade politikasındaki bazı ödeme yöntemi şartları kapsamında iadeler gerçek para olarak değil de Steam Cüzdan Bakiyesi olarak da alınabiliyor.

Dolayısıyla maddi bir kayıp yaşamamak adına da bu süreçte önce sistem gereksinimlerine dikkat etmekte fayda var.

İndirimle birlikte Mafia serisi, WWE serisi ve NBA serisi de uygun fiyatlara alınabiliyor. Bütün indirimler için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz