Beykent Üniversitesi SEO eğitimi veriyor! ÜCRETSİZ

0
Beykent Üniversitesi Temel SEO Eğitimi

Google News Abone Ol

Beykent Üniversitesi, Üniversite öğrencilerine, mezunlara yönelik olarak SEO(arama motoru optimizasyonu) Temel Eğitimini ücretsiz olarak sunuyor.

BUSEM(Beykent Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi), Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği ve Seocu Ajans ortaklığıyla gerçekleşecek etkinliğe kayıt formunu doldurarak online olarak Zoom üzerinden katılabilirsiniz.

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

Kısaca SEO olarak adlandırdığımız olgu Türkçe karşılığında olduğu gibi arama motoru optimizasyonudur. Peki arama motoru optimizasyonu nedir? Kısaca SEO olarak anılacaktır.

SEO, web sitenizdeki içeriğin evrensel belirli kurallar kapsamında arama motorlarının anlamlandırabileceği biçimde düzenlenmiş olmasıdır kısaca. Belirli dönemlerde algoritmalar kapsamlı güncellemeler yaşarlar. Bunun sebebi ise doğal olmayan yöntemlerin başarım sağlamasını önlemek diyebiliriz. Sürekli güncellenen metrik kıstasları olduğunu, tüm detayların tam olarak hakim olunamadığı bir alan SEO. Bu nedenle dijital yayıncılık üzerine ilerlemek istiyorsanız sadece içerik üretimi sizin için yeterli olmayacaktır. Temel seviyede de olsa içeriğinizi üretirken birtakım kurallara hakim olmanın faydası olacaktır.

Etkinlikte Aralık ayı içerisinde gerçekleşecek. 7 Aralık tarihinde 17.00 – 19.00 ve 8 Aralık 17.00 – 19.00 saatleri olmak üzere iki farklı oturum olacak.

Siz de eğitime katılmak istiyorsanız buradan kayıf formuna ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz